Różal powalczy z The Hun’em

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

26. edycja Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się 22 marca w warszawskiej hali Torwar. Znamy już nazwisko zawodnika, który zmierzy się z płocczaninem Marcinem Różalskim.

Chociaż KSW dopiero za dwa miesiące, już dzisiaj wiemy, że jedną z atrakcji będzie trzeci pojedynek pomiędzy Michałem Materlą i Jayem Silvą o pas Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW, którego posiadaczem jest zawodnik ze Szczecina. Na gali zobaczymy też mistrza KSW w wadze ciężkiej Karola Bedorfa, płocczanina Marcina Różalskiego oraz drugi pojedynek pomiędzy Arturem Sowińskim i Anzorem Azhievem.

Organizatorzy podali także nazwisko zawodnika, który 22 marca powalczy z popularnym “Różalem”. Będzie to austriacki „The Hun”, czyli Nandor Guelmino.

– Nie widziałem walk Guelmino. Jedyny pojedynek, który oglądałem to był ten przeciwko Danielowi. Zbyt wiele o nim nie wiem. Na pewno wiem, że jest z Austrii – przyznał Marcin Różalski na łamach portalu konfrontacja.com.

38-letni Gulemino w formule MMA walczy od 2007 roku. Do tej pory stoczył siedemnaście zawodowych walk z czego jedenaście wygrał, zanotował pięć porażek i jeden remis. Walczył m.in. z Semmy Schiltem, Joshem Barnettem i Polakiem Danielem Omielańczukiem. Austriak (190 cm wzrostu, 104 kg) w 2013 roku podpisał kontrakt z organizacją UFC. We wrześniu tego samego roku stoczył swój pierwszy – i jak się później okazało jedyny – pojedynek właśnie z Omielańczukiem. Bój przegrał i kontrakt z amerykańskim potentatem mieszanych sztuk walki został rozwiązany.

Dla Marcina Różalskiego będzie to siódma zawodowa walka w formule MMA i szósta dla Federacji KSW. Jego aktualny bilans walk to cztery zwycięstwa i dwie przegrane.

Jak podają organizatorzy KSW, pojedynek został zakontraktowany w kategorii ciężkiej na dystansie trzech pięciominutowych rund.

Podziel się:

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji