REKLAMA

Rodzinna niespodzianka dla fanów sportu i esportu w Płocku

REKLAMA

W najbliższą niedzielę odbędzie się w Płocku wyjątkowe wydarzenie sportowo-esportowe „Szyjemy sport na miarę – Sportowa rodzina”. Treningowi będzie towarzyszyć konferencja online.

Ostatnie tegoroczne wydarzenie z cyklu „Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina” odbędzie się w Płocku 19 grudnia. Trzej mistrzowie sportu: Cezary Trybański, Marcin Lijewski i Krzysztof Ignaczak przygotowali również niespodziankę dla fanów esportu.

Projekt „Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina” to unikatowe wydarzenia sportowe, promujące najpopularniejsze dyscypliny halowe na świecie. W Płocku 65 par (rodzic/opiekun i dziecko) weźmie udział w wyjątkowym treningu poprowadzonym przez sportowych gigantów.

fot. materiały prasowe

Każdy z uczestników będzie miał okazję poznać tajniki gry w siatkówkę, piłkę ręczną i koszykówkę, a dodatkową niespodzianką będzie czwarta stacja ze sportem elektronicznym. Nie zabraknie również miejsca na wspólne zdjęcia i autografy, a na zakończenie będzie czekał konkurs umiejętności indywidualnych w wielkim „skills challenge”. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali specjalne podarunki.

Partnerami projektu „Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina” w Płocku są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Płock, Wisła Płock oraz portal sport.pl. Zapisy uczestników na stronie internetowej projektu.

Czas: 19 grudnia, godzina 13
Miejsce: Hala Sp nr 16, ul. Piasta Kołodzieja 7

Cezary Trybański

Reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks.

Krzysztof Ignaczak

Wybitny reprezentant Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.Marcin Lijewski

Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych – Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021.

fot. materiały prasowe

Konferencja online „Sport i esport w rodzinie”

Wydarzeniu towarzyszyć będzie konferencja internetowa dla rodziców „Sport i esport w rodzinie”. Początek transmisji online w niedzielę od godziny 10:30 na profilu facebookowym „Szyjemy sport na miarę”. Prowadzącym będzie Kacper „Kacpa” Lachowicz.

Prelegenci:

Jacek Jankowski: Weteran marketingu internetowego, od ponad dekady zajmuje się także grami jako narzędziem marketingowym. Aktywny uczestnik konferencji branżowych i stowarzyszeń, autor i współautor publikacji związanych z marketingiem wykorzystującym gry. Od kilku lat związany z Wirtualną Polską, a od ponad roku dzieli się swoją wiedzą i spostrzeżeniami na TikToku prowadząc profil TataGracza, wspierając młodych graczy w ich pasji.

Patryk Stec: Szef działu esportu w redakcji portalu sport.pl. Odpowiada także za dedykowany dla graczy kanał Twitch serwisu. Od lat związany z branżą przygląda się z zaciekawieniem procesom, które ją kształtują. Wcześniej zajmował się m.in. komunikacją w sporcie.

Tomasz Beczak: gracz FIFA i koordynator sekcji esportowej Wisły Płock. Do największych osiągnięć Tomasza Beczaka można zaliczyć miejsce w top 8 na eliminacjach do mistrzostw świata, drugie miejsce na prestiżowym turnieju Media Expert w Łodzi.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU