REKLAMA

Rock ponownie w Płocku

REKLAMA

W piątek, 22 maja, na terenach zielonych Domu Studenckiego „Wcześniak” w Płocku, odbędzie się festiwal Rock in Wcześniak, jedna z imprez, towarzyszących Juwenaliom Płockim.

PowiązaneTematy

Festiwal ten powstał w 2014 roku, w ramach Juwenaliów Płockich. Ma on na celu przede wszystkim promocję młodych zespołów oraz stworzenie prawdziwej studenckiej atmosfery w czasie trwania juwenaliów.

Program wydarzenia:
Godzina 13 – gry i zabawy na terenach zielonych przy Domu Studenckim „Wcześniak”,
Godzina 18 – 19 – Czarna Pantera,
Godzina 19:30 – 20:30 – Black Radio,
Godzina 21 – 22 – Klub Zdesperowanych Romantyków,
Godzina 22:30 – 23:30 – Enclose.

W tegorocznej edycji na płockiej scenie wystąpią cztery zespoły.

Czarna Pantera
Krótko w trzech słowach: szalona, szczera i autentyczna polska kapela. Zespół ten powstał w 2008 roku z inicjatywy Kuby Czajkowskiego i Grześka Biniewicza. Czarna Pantera występowała na wielu festiwalach i koncertach, gdzie była wyróżniani m.in. na przeglądzie Elbląg Rocks Europa, gdzie zajęła 2. miejsce, czy też na festiwalu Mini Woodstock w Zalesiu. Wielokrotnie koncertowali, także w ramach WOŚP.

Black Radio
Zespół powstał w 2008 roku z inicjatywy Dawida Wajszczyka III (wokal, gitara) oraz Kamila Biadały (bas). Debiut kapeli przypadł na styczeń 2009 roku, kiedy to dali koncert na rzecz WOŚP. Od tamtego czasu, zagrali około 100 razy na żywo, na wielu festiwalach. Jednak najbardziej kojarzeni są z dojściem do półfinału w programie telewizyjnym „Must be the music 9”.Klub Zdesperowanych Romantyków (KZR)
To zespół rockowy z Płocka. Muzyka grupy, oparta jest na autorskich kompozycjach Tomasza Gębarowskiego, jego gitarze, głosie i tekstach.  Są to brzmienia między popem, a rockiem alternatywnym. Ich specjalnością są wysokoenergetyczne występy na żywo.

Enclose
Zespół przedstawiony jako największa gwiazda tegorocznego festiwalu . Zespół powstał w 2010 roku w Meksyku. W 2012 roku, w ramach trasy koncertowej zatytułowanej „Soul Digging Tour”, zespół zawitał do Europy. Trasa ta obejmowała również Polskę. Następnie w 2013 roku, rozpoczęła się kolejna trasa koncertowa po Polsce, w czasie której dzielili scenę z takimi gwiazdami polskiej sceny jak Turbo i Acid Drinkers. Natomiast w 2014 roku, Juan Carlos Cano zwyciężył w polskim programie telewizyjnym „The Voice of Poland”.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU