Rezerwy Wisły chcą przypieczętować awans w meczu na szczycie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rezerwy Wisły mają przed sobą jeden z ostatnich lub nawet ostatni krok do wykonania. Mecz, który zostanie rozegrany w Sierpcu, czyli Mazur Sierpc — Wisła II Płock, będzie pojedynkiem o awans. Jeśli Wisła II nie przegra tego spotkania, to zapewni sobie awans do I ligi. Każdy inny rezultat pozwoli uwierzyć gospodarzom w ewentualny awans Mazura do I ligi, choć… jest to niemal niemożliwe.

Mazur obecnie zajmuje drugie miejsce i, na trzy kolejki przed końcem, traci do Wisły 5 punktów. Aby wyprzedzić młodą Wisłę, musi więc wygrać wszystko do końca i liczyć, że płocczanie nie zdobędą już ani jednego punktu. Żeby te wyliczenia nie miały racji bytu, należy wygrać na parkiecie wicelidera i zapomnieć o liczeniu punktów.

Ważne będzie tylko to, co wydarzy się w niedzielę o godzinie 15 w hali Mazura Sierpc. W ekipie gospodarzy należy uważać na takich zawodników jak: Łukasz Lisicki (117 bramek w 19 spotkaniach), Adrian Prątnicki (98 bramek w 18 spotkaniach) i wychowanek Wisły — Adam Kozłowski (89 bramek w 19 spotkaniach). Oba zespoły znają się doskonale i pewnie niczym się nie zaskoczą, choć na pewno małym minusem w zespole z Płocka będzie brak Kuby Morynia i Macieja Skibińskiego. Zawodnicy ci nie będą mogli zagrać w tym meczu, ponieważ zagrali w Głogowie. Jednak wierzymy, że na boisku nie będzie widać tego braku, a pozostali zawodnicy zadbają o to, by po tym pojedynku fani z Płocka mogli świętować powrót do I ligi po czterech latach.

Przypomnijmy, że w 11. kolejce Wisła II Płock dość pewnie pokonała Mazura Sierpc 31:22, choć przez pierwsze 30 minut nie było tak kolorowo – 12:11, z delikatnym wskazaniem na zespół z Sierpca.

Wszyscy kibice, którzy nie pojadą do Sierpca, będą mogli to spotkanie obejrzeć na naszej stronie, jak również na oficjalnej stronie Wisły – sprwislaplock.pl i na handballplock.pl. Już teraz serdecznie zapraszamy w niedzielę od godziny 14.50 na tę transmisję.

Mazur Sierpc – Wisła II Płock,  19 kwietnia godz. 15.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji