REKLAMA

Rentgen: Autko – Jak u nas czegoś nie ma, to nie kupi się tego nigdzie

REKLAMA

W Płocku niemal każdy mieszkaniec ma swój własny samochód. Według statystyk, jesteśmy jednym z najbardziej zmotoryzowanych miast w Polsce. Widać to szczególnie o godzinie 14 w okolicach… ponad połowy miasta. Wiele samochodów, to wiele części, a jeżeli chodzi o nie, to istnieje jedno miejsce, w którym ich nie brakuje.

Kontynuujemy nasz Rentgen w płockich firmach. Tym razem odwiedziliśmy sklep Autko, gdzie przywitała nas naprawdę serdeczna i profesjonalna ekipa. Zespół musi włożyć wiele pracy w to, aby części samochodowe docierały do klientów na czas. Na czele drużyny Autka stoi Arkadiusz Pietruszewski, założyciel i prezes firmy. – Początki były takie, że działałem na powierzchni trzydziestu metrów kwadratowych, pracując jednocześnie w MPK – zdradził.

Firma powstała z obserwacji rynku. – Stwierdziłem, że będzie rynek na części samochodowe – powiedział Arkadiusz Pietruszewski. – Przez sześć lat pracowałem w komunikacji miejskiej i jednocześnie prowadziłem sklep. Doszło do momentu, w którym powiedziałem sobie „dosyć”, bo uważałem też, że jest to na tyle stabilne, że mogłem rzucić prace etatową – dodał.Autko

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

 1. A ja biorę części z Autka od 7 lat,

  ceny są dobre, nawet w detalu są w dobrych cenach, dostępność części jest b. dobra a wiedza sprzedawców na najwyższym poziomie, nie mam problemu co do części jak w innych hurtowniach, zamawiam daną część po nr. vin lub po danych i praktycznie zawsze wszystko pasuje.
  W innych hurtowniach jak brałem to ciągle coś nie pasowało – jeżdzenie odmienianie itp.
  Ja jestem zadowolony z tej hurtowni a dostępność części jest naprawdę duża.
  Obsługa też jest ok, szybko dowożą części nawet drobne typu filtr kabinowy.

 2. klient says:

  Często kupuje części w Autku a dodam, że mam samochód do którego części ciężko jest kupić i to w przystepnej cenie a tam nigdy nie miałam problemu z ich zakupem i zawsze dostałam rabat! znam sporo sklepów z zaopatrzeniem motoryzacyjnym i Autko to zdecydowany lider na płockim rynku, BEZKONKURENCYJNY, a co do obsługi to pracują tam naprawdę świetni doradcy, którzy zawsze chętnie służą pomocą. więc radze się zastanowić nad takimi komentarzami jak moi poprzednicy bo to chyba nie rzekomi „mechanicy” tylko zawistna konkurencja!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU