Remont ul. Bielskiej jednak w listopadzie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Jak informuje MZD, planowany na październik remont ul. Bielskiej zostanie przesunięty na listopad tego roku. Powodem jest brak pozytywnej opinii policji na wprowadzenie czasowej organizacji ruchu, przygotowanej przez wykonawcę, przy jednoczesnym prowadzeniu prac na ulicy Otolińskiej. MZD i wykonawca uzgadniają szczegóły, dotyczące zmian w harmonogramie robót i aneksowania umowy.

Policja nie godzi się na jednoczesne prowadzenie prac drogowych na ulicy Otolińskiej i Bielskiej. Dlatego pozytywna opinia, dotycząca projektu organizacji ruchu przygotowanej przez firmę PRDiM Kobylarnia S.A. – wykonawcę remontu – zakłada jej wprowadzenie na ul. Bielskiej dopiero od dnia 5 listopada. Prace na ulicy Otolińskiej powinny zakończyć się około 23 października. Z uwagi na Wszystkich Świętych i planowany wzmożony ruch w rejonie cmentarza komunalnego i ul. Bielskiej w dniach 27.10-4.11, pojawiły się zastrzeżenia policji, co do październikowego terminu rozpoczęcia robót.

Dlatego przygototwywany jest aneks do umowy, który zakłada rozpoczęcie prac w listopadzie i zakończenie wszystkich robót na ul. Bielskiej do dnia 14 grudnia. Nowy harmonogram prac, związanych z remontem ul. Bielskiej oraz informacje o utrudnieniach w ruchu zostaną wkrótce podane do wiadomości.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji