REKLAMA

Remady&Manu-L na Disco nad Wisłą!

REKLAMA

Znana już jest zagraniczna gwiazda tegorocznej Edycji Disco nad Wisłą. Na płockiej plaży 12 sierpnia wystąpi Remady&Manu-L, szwajcarski duet grający muzykę house.

PowiązaneTematy

Remady – szwajcarski DJ i producent muzyczny, rozpoczął karierę w 1998 roku, a jego sety od początku cieszyły się ogromną popularnością, przynosząc sławę w całej Europie. Jego utwory tygodniami zajmowały pierwsze miejsca list przebojów w Niemczech, a w Dani błyskawicznie pokrywały się złotem. Kontakt z wytwórnią muzyki Ultra Records przyniósł mu popularność także w Stanach Zjednoczonych.

Manu-L, a właściwie Emanuel Gut, to wokalista również urodzony w Szwajcarii. Współpraca rozpoczęła się w 2010 roku i zaowocowała nagraniem singla „Give me a Sign”, który uzyskał w Szwajcarii status złotej płyty. Od tamtej pory duet nagrał 3 albumy oraz 5 singli, z których „Single ladies” pokrył się podwójną platyną. Dużą sławę przyniosły również utwory: „Doing It Right”, „Higher Ground”, „Holidays”, „Hollywood Ending”, „Another Day in Paradise” oraz wiele innych, przez co Remady&Manu-L są rozpoznawalni dla każdego słuchacza muzyki popularnej w Polsce.

– Ściągnięcie tak wybitnej gwiazdy zagranicznej, to duże wyzwanie dla naszego festiwalu, zwłaszcza, że jest to dopiero druga edycja. Bardzo zależało nam na uczestnictwie gwiazdy światowego formatu, co podkreśla tylko fakt, że festiwal Disco nad Wisłą jest festiwalem o dużo szerszym aspekcie, niż tylko disco-polo – mówi Adrian Kiełbowski, organizator festiwalu.

Na płockiej scenie w dniach 11-12 sierpnia zobaczymy również największe gwiazdy polskiej muzyki tanecznej. – Długo zabiegaliśmy o zespół Weekend, który utworem „Ona tańczy dla mnie” zmienił oblicze nurtu i wyniósł go na piedestał – przyznaje Adrian Kiełbowski. Dodajmy, że piosenka ta ma ponad 106 milionów wyświetleń w sieci.Organizatorzy liczą również na bardzo energetycznego i obdarzonego bardzo dużym talentem wokalnym Czadomana. Teledysk do piosenki „Ruda tańczy jak szalona” został odtworzony w sieci ponad 83 miliony razy, ale prawdziwą moc można poczuć dopiero na koncertach tego artysty.

Kolejny motor napędowy festiwalu to formacja Afterparty, grająca na pograniczu różnych stylów muzyki: klubowej, disco, a ostatnio nawet Rock&Roll. Zdaniem wielu fanów, to oraz kontakt z fanami, zaowocował najlepszym koncertem podczas Disco Lotnisko.

Nie zabraknie bardzo popularnego Karola Zawrotniaka z formacją Defis, który swoją karierę rozpoczynał od talent-show. Wypowiedział wtedy słynne słowa: „Chciałbym zrobić przebój, który wpadnie w ucho tysiącom ludzi, każdy chyba o tym marzy”. Tylko jego ostatnią piosenkę „Zakochane oczy” obejrzało w 2 miesiące prawie 10 milionów osób. Zdaniem wielu fanów, jego występ był najlepszy podczas I edycji festiwalu Disco nad Wisłą.

Bilety do nabycia przez www.kupbilet.pl, a także stacjonarnie w restauracji BurgerRoom (ul. Kochanowskiego 48 Płocku), w Alle Akademia Paznokcia & Świat Włosa (ul. Nowy Rynek 10) oraz w salonach Empik i STS.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. Anonim says:

    Dom car

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
  • %d bloggers like this: