Reggaeland w trasie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już 6 lipca rozpocznie się najbardziej kolorowy i radosny festiwal w Płocku – Reggaeland. Być może w tym roku padnie rekord frekwencji, ponieważ organizatorzy zaplanowali trasę koncertową, promującą nasz festiwal.

Headlinerem trasy będzie zespół Eastwest Rockers – formacja, która powstała w 2004 roku i łączy jamajski styl i polski klimat. Zagra także czołówka polskich DJ-ów reggae. Trasa rozpocznie się 22 czerwca w łódzkim OFF Piotrkowska Center, dzień później odwiedzi Warszawę (Miasto Cypel), natomiast 24 czerwca zawita na Rynek Staromiejski w Toruniu.

W pierwszy weekend lata, podczas Reggaeland Promo Tour zaprezentują się też DJ-e z sound systemami: Kuba 1200 i Junior Stress. Kuba 1200 miksuje jamajski dancehall i reggae z amerykańskim brzmieniami hip hopowymi. Muzycy zagrają jamajskie oraz polskie brzmienia, przeplatane muzyką artystów występujących na Reggaelandzie 2012.

Imprezy w Toruniu, Łodzi i Warszawie to przedsmak wielkiego święta reggae i dancehallu, które odbędzie się 6-7 lipca w Płocku. Podczas dwudniowej imprezy zagrają m.in. takie gwiazdy jak Gentlemanem, Elephant Man, J Boog, Chris Martin, czy Skarra Mucci. Poza zagranicznymi wykonawcami festiwalowy line-up zasilą muzycy z polskiego świata regggae i dancehallu. Wystąpią m.in. Pablopavo i Praczas,Vavamuffin, DAAB, czy Dancehall Masak-Rah. W sumie pojawi się ponad 40 składów. Wstęp na koncerty Reggaeland Promo Tour jest bezpłatny.

Program trasy:

22 czerwca – Łódź
OFF Piotrkowska Center
ul. Piotrkowska 138/140
www.facebook.com/OFFPiotrkowska
godz. 16.00 – 21.00

23 czerwca – Warszawa
Miasto Cypel
ul. Zaruskiego 6 (Port Czerniakowski)
www.miastocypel.eu
godz. 17.00 – 22.00

24 czerwca – Toruń
Rynek Staromiejski
godz. 14.00 – 20.30

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji