Ręczna bez prezesa. Kto zastąpi Artura Zielińskiego?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Artur Zieliński został odwołany z funkcji prezesa zarządu SPR Wisły Płock. Jak informuje strona klubu, na stanowisku pozostaje natomiast wiceprezes Hubert Murawski.

Artur Zieliński, fot. SPR Wisła Płock

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje o odwołaniu z funkcji prezesa zarządu SPR Wisły Płock S.A. Artura Zielińskiego. Tymczasowo jego obowiązki będzie pełnił wiceprezes zarządu spółki, Hubert Murawski.

– Przed niedawno zakończonym sezonem miałem pewne cele, które chciałem osiągnąć i otwarcie o nich mówiłem – czytamy wypowiedź byłego już prezesa na stronie SPR Wisły Płock. – Niestety, tych najważniejszych nie udało się zrealizować i liczyłem się z tym, że taka będzie decyzja Rady Nadzorczej. Niemniej dziękuję wszystkim osobom, z którymi współpracowałem przez ostatnie lata. Choć apetyty były większe, to dzięki wspólnemu wysiłkowi zespół ORLEN Wisły kolejny rok z rzędu zagra w rozgrywkach VELUX EHF Ligi Mistrzów w grupach A/B, co jest niezwykle ważne dla naszego miasta, jak i samego funkcjonowania klubu. Mojemu następcy życzę sprostania wyzwaniom, przed jakimi stoi Wisła, przede wszystkim zdobycia trofeum w krajowych rozgrywkach i awansu do ćwierćfinału VELUX EHF Ligi Mistrzów – powiedział Artur Zieliński.

Artur Zieliński to absolwent Politechniki Warszawskiej. Ukończył podyplomowe studia zarządzania Europejskie Stosunki Finansowo-Ekonomiczno-Prawne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim. Jest uprawniony do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

W latach 2003-2013 był zawodowo związany z PKN Orlen SA, gdzie na stanowiskach menedżerskich był odpowiedzialny za kierowanie Zespołami Sprzedaży Hurtowej, a wcześniej Sprzedaży Detalicznej.

Od czerwca 2013 r. do lipca 2015 r. pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu SPR Wisły Płock S.A., a w dniu 27 lipca 2015 r. został powołany przez Radę Nadzorczą spółki na stanowisko Prezesa Zarządu.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kandydatem na to stanowisko może być Adam Wiśniewski, jeszcze do niedawna kapitan Nafciarzy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji