REKLAMA

Raz, Dwa, Trzy symfonicznie na płockiej plaży [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W piątek w Płocku rozpoczął się Festiwal Młodych „Polska Copacabana”. W ramach imprezy wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną wystąpił zespół Raz, Dwa, Trzy.

„Polska Copacabana” to festiwal związany bezpośrednio z 28. Światowymi Dniami Młodzieży w Rio de Janeiro. W ciągu kilku dni młodzież bierze udział w warsztatach tematycznych i spotkaniach, ma możliwość wspólnej modlitwy i zabawy. Festiwal Młodych jest świętem młodzieży i zarazem ostatnim etapem przygotowań, dla tych, którzy wyjadą do Brazylii.

PowiązaneTematy

W piątek wieczorem festiwal w Płocku otworzył m.in. ambasador tego kraju. Tuż po otwarciu na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – zespół Raz, Dwa, Trzy, który w towarzystwie Płockiej Orkiestry Symfonicznej umilił wieczór płocczanom i młodzieży uczestniczącej w wydarzeniu.

Raz, Dwa, Trzy to polski zespół muzyczny łączący muzykę rock oraz współczesną poezję. Został założony w lutym 1990 przez studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze: Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka. Cztery płyty wydane przez grupę osiągnęły status platynowej. Natomiast album „Młynarski” z 2007 roku pokrył się podwójną platyną.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.