Ratusz wybrał swojego fotografa

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Urząd miasta ogłosił dzisiaj wyniki konkursu na fotografa, który będzie wykonywał zdjęcia na rzecz miasta. Komisja konkursowa wybierała najlepszego spośród dziewięciu zgłoszonych kandydatów.

Wszystkie zgłoszenia, które złożono w konkursie, spełniały wymagania formalne. Członkowie komisji konkursowej najwięcej punktów mogli przyznać za ocenę przesłanego portfolio (40 punktów), nieco mniej za zaproponowane miesięczne wynagrodzenie (30 punktów), następnie za doświadczenie (20 punktów) oraz za proponowaną cenę za odbitki do wykonanych zdjęć (10 punktów).

Zgodnie z tymi założeniami, największą łączną ilość punktów otrzymał Krzysztof Kaliński – 86,88 pkt., a następnie w kolejności:

Konrad Skiba – 76,19 pkt.
Dominik Dziecinny – 71,11 pkt.
Tomasz Deroń – 58,49 pkt.
Adrian Jasiński – 58,21 pkt.
Robert Nazarczenko – 57,66 pkt.
Jakub Szczepański – 53,28 pkt.
Andrzej Chrobot – 42,63 pkt.
Tomasz Bombała – 41,41 pkt.

Podziel się:

Brak komentarzy

  1. Mozna tez uznać ze to ranking fotografów. No i pokazuje od razu kto coś robi i próbuje pracować w swoim fachu. Tylko 9 osób a kwoty mogli zarządać duże bo cena prawie nie decydowała

  2. a ten pstryko co z lotu ptaka robi zdjęcia nie wygrał bo nie umie robic niczego prucz brania pieniędzy z kasy miasta

  3. Zastanawiałem sie czy wystarczy zmysłów urzędnikom zeby wybrać faktycznie dobrego fotografa a nie człowieka co Patryka zdjęcia. Ten pan co wygrał – widziałem jedno foto. Bardzo dobre. Skibek to wiadomo ze dobry i jeszcze dwóch a resztę znalazłem w sieci i katastrofa.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji