Dzisiejszy program „Pytanie na śniadanie” TVP2 był realizowany m.in. z ZOO oraz z pokładu statku, pływającego po Wiśle na wysokości Płocka. Zajrzeliśmy na backstage programu!
Dzisiejszy program gościł na statku „Marianna”, należącego do Żeglugi Wyszogrodzkiej, a widzowie mogli podziwiać m.in. Wzgórze Tumskie – dumę naszego miasta.
Wcześniej, po godz. 8, prognoza pogody nadawana była z płockiego ogrodu zoologicznego. Widzowie TVP2 mogli obejrzeć m.in. nowe nabytki zoo – dwa młode słonie.

















![Kolejna edycja Urbexomanii. Co przygotowano i czym jest prawdziwy urbex? [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/08/urbex-360x180.jpeg)













![Najlepsi żeglarze rywalizowali w Płocku na Mistrzostwach Polski klasy Micro – ORLEN Cup [ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/09/Regaty-ORLEN-Cup-Mistrzostwa-Polski-Micro-2025-15-360x180.jpg)









