Puchar Syrenki w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
XXVII edycja Międzynarodowego Turnieju o Puchar Syrenki zostanie rozegrana w dniach 28-31 sierpnia na boiskach klubów, zrzeszonych w Płockim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Uczestnikami turnieju będą reprezentacje narodowe U-17 federacji piłkarskich z Polski, Gruzji, Norwegii, Danii, Cypru, Irlandii Północnej, Ukrainy i Grecji.
Mecze Międzynarodowego Turnieju o Puchar Syrenki do Płocka będą rozgrywane w Płocku (na stadionie miejskim i stadionie Wisły Płock), a także w Drobinie, Staroźrebach, Proboszczewicach, Gostyninie, Łącku i Bielsku. Dodatkowo, na stadionach w Łącku, Maszewie, Gostyninie i Gąbinie reprezentacje poszczególnych krajów będą odbywać treningi w trakcie Turnieju.
Ciekawostką jest fakt, że na Turnieju często występują sportowcy, którzy osiągają potem międzynarodową sławę, np. w 1986 roku na boiskach Mazowsza w Turnieju Syrenki wystąpił późniejszy mistrz świata i Europy Zinedine Zidane.

W ubiegłorocznej, XXVI edycji Turnieju o Puchar Syrenki zwyciężyła reprezentacja Polski, pokonując w finale Danię 2:0. Podobnego sukcesu życzymy naszej reprezentacji na płockich boiskach.

Szczegółowe informacje i terminarz rozgrywek znajdują się na stronie internetowej http://www.syrenkacup.plo.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji