Przygotowania do Night Power idą pełnym powerem!

REKLAMA

PowiązaneTematy

Już dziś, czyli w piątek 13-go, ul. Mickiewicza zamienia się w prawdziwy tor samochodowy. Organizatorzy budują betonowe bandy bezpieczeństwa i powoli zaczynają stawiać ogrodzenia.

Ruch puszczany jest wahadłowo. Już jutro widzowie zobaczą kilkusetkonne auta, ale nie tylko. Wystartować mógł każdy, nawet właściciele poczciwych „tico”.

Z niecierpliwością od ponad 10 lat czekałem na takie zawody w Płocku. Snuliśmy ze znajomymi wizje zawodów na wysokości Auchan… Nigdy nie pomyślałem, że dobrym miejscem będzie ul. Mickiewicza – szeroka, posiadająca z jednej strony dużo miejsca dla widzów, no i obecność stadionu, na którym można urządzić imprezę towarzyszącą – świetny pomysł! Brawa dla organizatorów zawodów, będzie to duża gratka dla płocczan. Miejmy nadzieję, że któryś z nich stanie jutro na podium.

Z powodu zamknięcia ulicy Mickiewicza od skrzyżowania z ul. Bielską do ronda Dmowskiego na czas organizacji imprezy „Night Power 2012 Grand Prix”, 14 lipca br. (sobota) autobusy linii 5, 23 i 32 zostaną skierowane na trasy objazdowe ul. Bielską, al. Jachowicza i ul. Dworcową w obydwu kierunkach.Autobusy linii 5 i 32 dojadą do przystanku Mickiewicza Obrońców. Z powodu objazdu przystanek Mickiewicza Traugutta (w obydwu kierunkach) nie będzie obsługiwany.

Autobusy linii 5 i 32:

  • w stronę Mickiewicza od przystanku Tysiąclecia Bielska (naprzeciwko Galerii Mosty) pojadą przez przystanki Jachowicza Bielska (przy hotelu Petropol), Jachowicza Piękna, Jachowicza Kilińskiego (przy ZUS-ie), Dworcowa Jachowicza i Dworcowa Chopina do przystanku Mickiewicza Obrońców, na którym zakończą trasę;
  • w stronę Murzynowa lub Orlenu rozpoczną trasę na przystanku Mickiewicza Dworzec PKP (przy Tesco), dalej pojadą przez przystanki Chopina Dworzec PKP (naprzeciwko budynku dworca), Jachowicza Kilińskiego (przy Politechnice), Jachowicza Piękna, Jachowicza Bielska i Tysiąclecia Bielska, na którym powrócą na stałą trasę.

 

Autobusy linii 23:

  • w stronę Południowej od przystanku Bielska Obr. Westerplatte (przy dawnych Zakładach Mięsnych) pojadą przez przystanki Jachowicza Bielska (przy hotelu Petropol), Jachowicza Piękna, Jachowicza Kilińskiego (przy ZUS-ie), Dworcowa Jachowicza i Dworcowa Chopina do przystanku Chopina Otolińska, na którym powrócą na stałą trasę;
  • w stronę Brwilna od przystanku Chopina Dworzec PKP pojadą przez przystanki Jachowicza Kilińskiego (przy Politechnice), Jachowicza Piękna i Jachowicza Bielska do przystanku Bielska Obr. Westerplatte, na którym powrócą na stałą trasę.