REKLAMA

“Przygarnij psiaka” – pomagamy lokatorom płockiego schroniska, odc. 109 [FILM]

REKLAMA

Znalazły opiekę, życzliwość i ciepłe schronienie, ale nadal szukają domu. W naszym cyklu “Przygarnij psiaka” odwiedzamy płockie schronisko i przedstawiamy wspaniałe zwierzęta, które mogą stać się najlepszymi przyjaciółmi każdego z Was. W dzisiejszym odcinku wystąpią Helga i Roxy.

Schronisko dla zwierząt w Płocku jest jednostką organizacyjną spółki SUEZ Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o., będącej częścią grupy kapitałowej SUEZ Polska / Suez Environnement / GDF SUEZ.

Helga

Helga (numer karty 34/20/Sch) to półtoraroczna suczka, która zachwyca swoją urodą. Ma świetny charakter i bardzo potrzebuje kogoś, kto obdarzy ją miłością.

– To taki łagodny olbrzym – śmieje się pani Małgosia ze Schroniska dla Zwierząt w Płocku. – Pomimo licznych zalet, nadal nie natrafiła na wymarzony dom – dodaje.

Sunia jest dość duża, więc najlepiej czułaby się w domu z ogródkiem, w którym mogłaby spożytkować zapasy swojej, jeszcze szczenięcej energii podczas wspólnej zabawy z całą rodziną. Ze względu na swoje usposobienie, będzie idealnym psem rodzinnym i kompanem do zabawy.

– Helga uwielbia pieszczoty, korzysta z każdej okazji, by je otrzymać, ale i okazać własne uczucia opiekunowi – zapewnia pani Małgosia.Sunia czeka jeszcze na zabieg sterylizacji, po którym może opuścić schronisko i wyruszyć do nowego, wymarzonego domu.

Roxy

Równie sympatyczna jest Roxy (nr 33/20/S) – suczka o czarnym umaszczeniu z białymi odmianami.

– Do naszego schroniska trafiła z gminy Sierpc w lipcu tego roku. Jest wesoła i pełna energii, ponieważ ma tylko około roku. Szuka towarzystwa, a do człowieka jest nastawiona bardzo pozytywnie, lubi zabawę, głaskanie i przytulanie – wyjaśnia pani Małgosia.

Roxy ma w sobie dużo radości życia i potrzebuje ruchu, dlatego idealna byłaby dla niej rodzina, która mieszka w domku albo lubi spędzać czas aktywnie. Sunia jest jeszcze przed zabiegiem sterylizacji.

Jeśli i Wy chcecie stworzyć dom dla psiego lub kociego przyjaciela, zerknijcie na stronę facebookową schroniska oraz na stronę Stowarzyszenia Wolontariat Schronisko Płock – Stowarzyszenie Płock Przyjazny Psom. Aby bliżej poznać psa lub kotka, wystarczy wcześniej skontaktować się ze schroniskiem (tel. 24-262-47-99 bądź e-mail plock.schronisko@suez.com). Ze względu na panującą nadal epidemię, warto przy odbiorze własnego zwierzęcia bądź w celach adopcyjnych liczbę osób odwiedzających ograniczyć do niezbędnego minimum.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU