REKLAMA

Przez Płock 140 km/h – kierowca teraz długo nie pojeździ

REKLAMA

Amator szybkiej jazdy został zatrzymany w Płocku przez grupę Speed. 34-latek pędził 140 km/h w terenie zabudowanym – stracił uprawnienia do jazdy.

W minionym tygodniu na celowniku policyjnego miernika prędkości znalazł się pędzący ulicami miasta ford. Pomimo obowiązującego ograniczenia prędkości, na obszarze zabudowanym kierowca pędził z prędkością 140 km/h.

Nieodpowiedzialny mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej przez mundurowych z grupy Speed. Okazało się, że za kierownicą forda siedział 34-letni płocczanin. Pirat drogowy stracił prawo jazdy oraz otrzymał wysoki mandat karny. Na konto płocczanina trafiło też 10 pkt karnych.Policjanci apelują!

– Miejmy zawsze na uwadze fakt, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, w których giną ludzie. Pamiętajmy, że poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy na duże niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale również innych uczestników ruchu drogowego. To właśnie dlatego w stosunku do piratów drogowych policjanci nie stosują żadnej taryfy ulgowej – podkreśla mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Policjanci przypominają również, że od 1 czerwca obowiązuje ograniczenie prędkości do 50/h w obszarze zabudowanym przez całą dobę.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 8

 1. Snow says:

  Teraz się moda zrobiła na „agro tuning” wydechy kto ma głośniejszy, przestawiają mapy silnika, wyprzedzają lub opóżniają zapłon albo poprostu z ali.. kupują gwizdki i wyje ten jeżdzący śmietnik. Jedyne wyjście karać po 5 tyś ” buraków”, solidne przeglądy na stacjach okregowych, zabierać samochody na licytacje a z nich płacić ofiarom wypadków i kolizji i koniec jak to poprzednik napisała będzie mniej dzbanów.
  To są mistrzowie kierownicy na ulicy i byle była prosta bez zakrętów, tylko jeszcze trzeba mieć sponsora do paliwka.
  KARAĆ za głupotę na mieście. Chcesz się pościgać – jest tor w Poznaniu można jechać – ale z wiadomych powodów brak kasy i mózgu.

 2. +++ says:

  A to sebixy potrafią czytać i pisać? Bo patrząc na tych miszczów kierownicy, grzejących po osiedlowych uliczkach stówą, to wątpiłem.

 3. Osa says:

  Mandat 5000zł i od razu się ogarnie dzban…

  • Kierowca says:

   A ty pępa dzido jeździsz pewnie 30 max 35 km/h i blokujesz ruch. Tobie też mandat 5000 się należy.

 4. Anonim says:

  W sumie taką prędkość to moment się robi na płocku.. Drogi nie przystosowane do nowych aut xD

  • Gal says:

   Oby akurat nikt z twojej rodziny nie przechodził na pasach kiedy będziesz taką prędkość robił… ogarnij się!

  • na traktor says:

   buraku z wiochy! „na Płocku…” Chyba u ciebie w czworakach na wsi

 5. TP says:

  Jak go zamkną to już nie pojezdzi, ale pewnie tego nie zrobią to będzie jeździł takie są realia:(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU