REKLAMA

Przewrócona ciężarówka na rondzie. Są utrudnienia w ruchu

REKLAMA

W środę rano czytelnicy poinformowali nas o przewróconym samochodzie ciężarowym na rondzie w Płocku, który blokuje przejazd. Na miejscu działa straż pożarna.

17 lipca około godz. 8 otrzymaliśmy informację, że na rondzie, łączącym obwodnicę Płocka z drogą wojewódzką nr 567, w pobliżu Budmatu, leży ciężarówka. Na miejscu działała już straż pożarna.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8.04 – potwierdził dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Na miejscu trwają jeszcze nasze działania zabezpieczające, nikomu nic się nie stało – wyjaśnił.Jak się okazało, ciężarówka, która przewoziła ogólnobudowlane produkty, przewróciła się na rondzie. Obecnie trwa usuwanie przez firmę rozsypanego towaru, właściciel pojazdu wezwał już na miejsce zdarzenia dźwig, który ma podnieść ciężarówkę. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Dodatkowo, jak ostrzega nasz czytelnik, nie działa sygnalizacja świetlna na Rondzie Wojska Polskiego. Zalecamy ostrożność.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. Janusz says:

  Scanio najlepszo

 2. Lipa says:

  Z tym rondem jest coś nie tak jak się jedzie dużym to strasznie kładzie się samochód na prawą stronę co widać po przewracajacych się tam samochodach bo przecież to nie pierwsza ciężarówka która się tam położyła

  • Łysy says:

   Wam w tym Płocku to nic nie pasuje wszystko źle i wszystko nie dobre tylko wy jesteście najlepsi i nie omylni Jak się coś spierdzieli to nie wasza wina Może krety podryly i się jezdnia podniosła w takim razie trzeba w kasku do was jeździć jak takie ronda macie

  • Michal says:

   Krzywe rondo? przejdzie parada równości to wam je wyrówna

 3. Siofer to je gość says:

  Siustka z psiodu i codzień w domu A w kaski dziad trans uposażył

 4. kierowca says:

  Zacznijmy od tego co za bałwan nazwał to rondem przecież to jest przelotówka między orlenem a nowym mostem i na odwrót tiry tam zapieprzają ok 100km/h , zresztą wszyscy jadący tą trasą od Płocka i Boryszewa trudno tam wjechać.

 5. Zdzisiu says:

  To z Płocka tacy wspaniali kierowcy czy przejazdem Chyba od nich kuźwa

 6. Michal says:

  Dobrze ze zbiornikiem do góry bo by go dziad za wache obciążyl jak by wyciekło

 7. Łysy says:

  Ale ta ciężarówka ma tabliczkę odpady na kabinie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU