REKLAMA

Prześlijcie życzenia walentynkowe – zamieścimy je w gazecie. A dodatkowo…

REKLAMA

Rozpoczął się luty, który od wielu lat kojarzy nam się ze świętowaniem walentynek – dnia zakochanych. Kolejny raz zapraszamy do przesyłania wierszyków – wyznań miłości, które zostaną wydrukowane w najbliższym wydaniu gazety PetroNews. Nie zabraknie też nagrody – najpiękniejsze wyznanie uhonorujemy podwójnym zaproszeniem do NovegoKina Przedwiośnie!

Chcecie wyznać miłość w niecodzienny sposób? Napiszcie wierszyk, życzenia lub wyznanie dla swojej walentynki (możecie również dołączyć jej lub Wasze wspólne zdjęcie) i prześlijcie do nas. Opublikujemy je w wydaniu PetroNews w dniu 8 lutego, dzięki czemu będziecie mieli pamiątkę na długie lata. A może właśnie w ten sposób chcecie wyznać miłość komuś, kto jeszcze o tym nie wie?

PowiązaneTematy

W konkursie dla wszystkich zakochanych, można również wygrać zaproszenie dla dwojga na dowolnie wybrany film w NovymKinie Przedwiośnie, wyświetlany od 14 lutego do 14 marca 2018. Walentynkowy repertuar kina znajdziecie na STRONIE NK Przedwiośnie.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 lutego – możecie zamieścić je w komentarzu pod artykułem lub przesłać e-mailem na adres: redakcja@petronews.pl. Ze wszystkich nadesłanych walentynek, jury złożone z przedstawicieli NovegoKina Przedwiośnie oraz naszej redakcji, wybierze jedno, najlepsze naszym zdaniem, które nagrodzimy podwójnym zaproszeniem do NK Przedwiośnie. Wszystkie wierszyki walentynkowe zostaną zamieszczone także w wydaniu gazety PetroNews, która ukaże się 8 lutego.

Pamiętajcie, aby przy wpisywaniu komentarza podać prawdziwy i prawidłowy adres e-mail, w przeciwnym razie nie będziemy mieli możliwości kontaktu z Wami i przekazania nagrody. Zapraszamy i wykażcie się kreatywnością – zachęcamy również do przesyłania zdjęć Waszych Walentynek!