Przegrana w Olsztynie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W meczu 12. kolejki PGNiG Superligi szczypiorniści Orlen Wisły niespodziewanie ulegli w Olsztynie Warmii A.G.S 24:23 (10:13).

W niewykorzystanych sytuacjach Wisły szukał przyczyny porażki po meczu w Olsztynie II trener Nafciarzy, Krzysztof Kisiel.

-Gospodarze walczyli na tyle, na ile pozwalali im sędziowie. Gospodarze walczyli z nami na każdym metrze, wygrywali nasze osłabienia. My nie ustrzegliśmy się błędów – mieliśmy sytuacje, które trzeba było skończyć rzutem ze skrzydła czy też kontry i wtedy nie byłoby tej porażki. Ale cóż, mleko się rozlało i teraz musimy usiąść i przeanalizować nasze błędy – podsumował spotkanie w Olsztynie Kisiel.

-Na pewno będziemy próbowali się pozbierać do niedzieli – odparł II trener Orlen Wisły zapytany o niedzielny mecz w Hamburgu. -Czasu do treningu nie pozostało za wiele, ale będziemy rozmawiać i będziemy próbować to wszystko teraz poukładać – zakończył były playmaker Wisły.

Warmia A.G.S. Olsztyn – Orlen Wisła Płock 24:23 (10:13)

Warmia A.G.S.: W.Boniecki, S.Sokołowski, K.Kotliński – P.Ćwikliński, M.Kopyciński, M.Bartczak(2), M.Malewski(5), P.Swat(2), D.Żółtak, M.Jankowski(4), B.Wuszter(3, 3k), D.Moszczyński, M.Gujski(6), D.Płócienniczak, T.Garbacewicz, S.Rumniak(2), M.Krawczyk

Orlen Wisła: M.Wichary, B.Dudek – C.Spanne(2), J.Bäckström(1), A.Wiśniewski, K.Syprzak(4, 4k), Z.Kwiatkowski(1), M.Toromanović(4), P.Chrapkowski(1), N.Eklemović, M.Kubisztal(5), B.Kavaš(2), M.Zołoteńko(3), P.Paczkowski, V.Rajković

źródło: sprwislaplock.pl

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji