REKLAMA

Przed nami 4. Płockamp

REKLAMA

Prowadzisz swój biznes? Myślisz o jego założeniu? A może chcesz wprowadzić swoją firmę do Internetu? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś: tak, to czwartkowy Płockamp jest dla ciebie.

Już w najbliższy czwartek, 17 marca o godzinie 17.30, w klubie POOFA odbędzie się czwarte już spotkanie organizowane z inicjatywy Startup Płock, Płockamp. Wszyscy zainteresowani tematyką nowych technologii, e-commerce, e-biznes, social media, marketing internetowy będą mieli okazję zupełnie za darmo posłuchać ciekawych prezentacji i wystąpień doświadczonych osób. Celem spotkania jest integracja szeroko pojętej branży nowych technologii. Organizatorzy zapewniają, że event służy nawiązywaniu bliższych relacji biznesowych.

W roli prelegentów do Płocka przyjadą:  • Maciej Moon Maciejowski – wiele lat zawodowo związany z grupą Onet, pełniąc w niej rolę  Dyrektora Rozwoju Produktu i Technologii, obecnie związany z Moon Space i Grupą Polska Press. Temat prezentacji: „4 produkty i pogrzeb czy 4 wesela i produkt?”
  • Agnieszka Oleszczuk-Widawska – współtwórca Evenea.pl, Dyrektor największego na świecie akceleratora z Doliny Krzemowej – Founder Institute Warsaw, współorganizator spotkań branży IT LubCamp, Aula Polska Lublin oraz Startup Weekend Lublin. Wykładowca, panelista i trener umiejętności miękkich z kilkuletnim doświadczeniem. Temat prezentacji: „Przewinęło ze startupem czyli jak nie być w 90%”
  • Daniel Kędzierski – CEO projektu FastTony.es. Przedsiębiorca z 11-letnim stażem. Twórca innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i strategii marketingowych. Temat prezentacji: „Lead Generation 2.0 czyli budowanie relacji ze zidentyfikowanymi konsumentami”.
  • Karolina Halik – pracuje w BanfiGroup. Była redaktorem MamStartup i współorganizatorką spotkań z cyklu OpenReaktor. Temat prezentacji – „Zaufanie w cyfrowym świecie”.

Zarejestrować się na wydarzenie można poprzez profil na Facebooku.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU