REKLAMA

Prokuratura w sprawie śmiertelnego pobicia

REKLAMA

W Proboszczewicach doszło do tragicznego zdarzenia – pobito dwóch mężczyzn, jeden z nich zmarł na miejscu. Sprawę bada płocka prokuratura, którą poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie.

O tym zdarzeniu informowaliśmy dziś rano. Przypomnijmy, z relacji naszego czytelnika wynikało, iż w nocy z 8 na 9 czerwca w Proboszczewicach doszło do śmiertelnego pobicia. Mężczyźni, jadąc w kierunku tej podpłockiej miejscowości, podwozili autostopowiczkę. Jak podaje nasz czytelnik, dziewczyna, twierdząc iż jest bita, zadzwoniła po kolegów, którzy zjawili się i pobili mężczyzn. Jeden z nich zmarł na miejscu, drugi zaś o włos uniknął śmierci.

Zdarzenie to potwierdziła płocka policja. – Funkcjonariusze prowadzą czynności – usłyszeliśmy od Krzysztofa Piaska, rzecznika prasowego płockiej policji. – Sprawę przejęła prokuratura – dodał.

By potwierdzić zaistniałe zdarzenie, skontaktowaliśmy się z Prokuraturą Okręgową w Płocku. Iwona Śmigielska-Kowalska, rzeczniczka prasowa prokuratury, także potwierdza nasze doniesienia.– Jest za wcześnie, by podawać jakiekolwiek szczegóły, lecz potwierdzam, że doszło do pobicia ze skutkiem śmiertelnym – powiedziała w rozmowie z nami. – Nadal prowadzimy oględziny, robimy fotografie i ustalamy konkretne przyczyny – dodała.

Więcej szczegółów w tej sprawie ma zostać ujawnionych wkrótce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 15

 1. Olfa says:

  kak mozna nazwac inaczej rodzine w ktorej glownymi sukcesami jest ilosc odsiedzianych miesiecy w wiezieniu, ilosc pobitych osob i wypitego alkoholu??????
  wszyscy maja ich za patologie i chorych psychicznie. … moze sie wreszcie pozbedziemy ich z naszej wsi…. byłby spokoj raz na zawsze.

 2. mag says:

  Fakty są takie, że zapewne banda narkomanów i alkoholików może nawet i baranów dokonała linczu i zabiła człowieka. To jest chyba główny fakt!!!
  Druga sprawa co 14-latka robiła poza domem grubo po północy? Czy to normalne? Nie bała się tak spacerować?
  A może faktem nie jest, że rodzice to patologia? Jak można nazwać kogoś kto większość życia spędził za kratami za czyny dalekie od człowieczych?

  Faktem jest też, że jeśli tego typu ludzie nadal będą przebywać wśród Nas to niedługo można spodziewać się kolejnych newsów – może tym razem ofiarą będzie Twój ojciec, mąż, brat ….zależy kto się nawinie w złym miejscu i czasie…, bo w przypadku takiego „marginesu” czasami tylko to wystarczy.

 3. ja says:

  może odrazu lincz po co czekac na fakty?barany!!!

 4. gor says:

  Otóż to ! Najlepiej cała rodzinke wysiedlic

 5. Zyga says:

  Małoletnią inicjatorkę do zakładu wychowawczego na 2 lata, po tym czasie oskarżenie o współudział w morderstwie. Reszta rodzinki W. już dawno powinna siedzieć, i zapewne wszyscy się tam spotkają i będą zadowoleni. Będą mogli sobie tam opowiadać jak to kogo okradli, pobili, zabili – oczywiście dla nich to miłe wspomnienia. My nareszcie pozbylibyśmy się tego dziadostwa z Naszego miasteczka….

 6. Aggg says:

  chlajusy j****e naćpali sie pewnie to i glupota do głowy uderza

 7. JA JEBI..E ;] says:

  AS – HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ITD. PADŁEM!

  • [AS] says:

   Po twojemu:
   W Probo patola w chu.uj. W powiecie płockim bezrobocie na poziomie 23%, w sierpeckim 25%. Śmiej się i padaj dalej ;]
   Gdyby ci koledzy mieli dobrze płatną robote, nie chcialoby im sie jezdzic w srodku nocy i bić po ryjach jakichś gości. tyle w temacie ;]

   • gunwo says:

    serio? niewiarygodne! :D dla mnie to niech sie wszyscy powybijają :D obniżają nam średnią bezobocia! o nie :D

   • gunwo says:

    wanale! :D

   • ajjj says:

    chamuj sie kobieto – zabito czlowieka

 8. [AS] says:

  We wsi liczącej ok. 1200, może 1500 osób, w przeciągu dwóch miesięcy następuje drugi incydent ze skutkiem śmiertelnym. To nie są odosobnione przypadki – niemal każda impreza masowa w Proboszczewicach kończy się interwencjami policji, bójkami. Moim zdaniem to echo wysokiego bezrobocia i niskiego poziomu życia. Jest to sygnał dla władz – czas zacząć działać, albo przestać przeszkadzać w działaniu obywateli.

  • Superman says:

   W dupie byleś gówno wiesz :). Więcej mi się nie chce pisać bo i tak masz swoja teorie z której na pewno sie nie wycofasz

  • Mieszkaniec Proboszczewic says:

   Że jest to wieś, i zjeżdżają sie jacyś inni ludzie z miejscowości to nie znaczy że to wina mieszkańców ! Nie wiesz nie gadaj !

   • [AS] says:

    Jeśli uraziłem mieszkańców Proboszczewic – przepraszam. Nie można jednak zaprzeczyć, że jest tam za dużo patologii, którą generuje bieda…większość winy leży po stronie polskiego wymiaru sprawiedliwości i władzy, a nie mieszkańcy Proboszczewic! Niewątpliwie, niektórzy nie powinni dostawać zasiłków, dzięki którym mogą bezczynnie spędzać czas sielankowo pijąc piwko, a reszta zamiast spędzać miło czas w więzieniu, a pozostała część dziadostwa powinna wyjeżdżać do jakichś łagrów. Odechciałoby im się morderstw czy zamieszek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU