Problem z zasięgiem w Orange. Utrudnienia nawet przez miesiąc

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak poinformowała firma Orange, klienci z Płocka i okolic mogą mieć problemy z wykonywaniem i odbieraniem połączeń. “Prowadzone prace mogą spowodować chwilowe przerwy w dostępności sieci” – czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Problemy z jakością połączeń klientów pomarańczowej sieci pojawiły się jakiś czas temu. Klienci Orange z naszego miasta narzekają na zrywane połączenia czy trzaski w trakcie rozmowy. Jak się okazuje, problem ten związany jest z procesem unowocześniania nadajników w okolicach Płocka.

Jak tłumaczy Orange, modernizacja sieci trwa od dwóch lat. Wszystko rozpoczęło się od zachodniej części Polski, teraz proces – który umożliwi m.in. wprowadzenie w naszym rejonie szybszego internetu – dotarł do Płocka. – Formalnie unowocześnianie odbiorników rozpoczęło się 16 czerwca, ale prace rozpoczęły już kilka dni wcześniej – usłyszeliśmy w Orange. – Przepraszamy za utrudnienia, ale chwilowe niedogodności sprawią, że już w lipcu zarówno internet, jak i prowadzone rozmowy zyskają na jakości – dodał rzecznik firmy, Wojciech Jabczyński.

Firma zapewnia, że wszystkie problemy skończą się 14 lipca. Wówczas planowana jest finalizacja prac unowocześniających nadajniki w okolicach Płocka.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji