Prima-aprilisowe żarty – który spodobał Wam się najbardziej?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wczoraj, ze względu na 1 kwietnia, w którym Polska śmiała się z wkrętów i żartów, przygotowaliśmy dla Was kilka artykułów z mniej lub bardziej prawdopodobnymi historiami. Która wiadomość była dla Was najbardziej oczywistym żartem?

Wśród opublikowanych 1 kwietnia artykułów, pojawiły się i takie, które dały nam sporo frajdy przy wysilaniu wyobraźni. Na przykład, że pewien inwestor, zafascynowany płocką skarpą, postanowił stworzyć tam skocznie narciarskie. To właśnie ten artykuł rozszyfrowaliście od razu, słusznie zauważając, że skoczkowie lądowaliby w… Wiśle.

Opisaliśmy także niesamowitą historię, która przydarzyła się w Bielsku. Pomimo plastycznego, książkowego wręcz języka, część  Was uznała tę informację za prawdopodobną, choć faktycznie, w naszej sondzie ten artykuł zajął drugie miejsce pod kątem małego prawdopodobieństwa. Podobnie jak wiadomość o dostosowaniu kolorystycznym pociągów do koloru płockiego dworca. Co cieszy, najmniej osób wytypowało powstanie specjalnego osiedla dla osób aktywnych i proekologicznych, na którym stoją np. bieżnie do ćwiczenia i odzyskiwania energii elektrycznej. Może to jakiś pomysł dla developerów?

Kilka osób uznało także zmiany w naszej gazecie za żart… O tym, że tak nie jest, możecie przekonać się już dzisiaj – dystrybucja trwa :)

I na koniec rodzynek – ktoś stwierdził, że wkrętem jest pokonanie Pogoni przez Orlen Wisłę Płock. Hmm…

Do zobaczenia za rok, przy kolejnych wkrętach ;)

Zobacz również: Zagłosuj na płockie żarty prima-aprilisowe

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji