REKLAMA

Prima-aprilisowe żarty – który spodobał Wam się najbardziej?

REKLAMA

Wczoraj, ze względu na 1 kwietnia, w którym Polska śmiała się z wkrętów i żartów, przygotowaliśmy dla Was kilka artykułów z mniej lub bardziej prawdopodobnymi historiami. Która wiadomość była dla Was najbardziej oczywistym żartem?

Wśród opublikowanych 1 kwietnia artykułów, pojawiły się i takie, które dały nam sporo frajdy przy wysilaniu wyobraźni. Na przykład, że pewien inwestor, zafascynowany płocką skarpą, postanowił stworzyć tam skocznie narciarskie. To właśnie ten artykuł rozszyfrowaliście od razu, słusznie zauważając, że skoczkowie lądowaliby w… Wiśle.

Opisaliśmy także niesamowitą historię, która przydarzyła się w Bielsku. Pomimo plastycznego, książkowego wręcz języka, część  Was uznała tę informację za prawdopodobną, choć faktycznie, w naszej sondzie ten artykuł zajął drugie miejsce pod kątem małego prawdopodobieństwa. Podobnie jak wiadomość o dostosowaniu kolorystycznym pociągów do koloru płockiego dworca. Co cieszy, najmniej osób wytypowało powstanie specjalnego osiedla dla osób aktywnych i proekologicznych, na którym stoją np. bieżnie do ćwiczenia i odzyskiwania energii elektrycznej. Może to jakiś pomysł dla developerów?

Kilka osób uznało także zmiany w naszej gazecie za żart… O tym, że tak nie jest, możecie przekonać się już dzisiaj – dystrybucja trwa :)I na koniec rodzynek – ktoś stwierdził, że wkrętem jest pokonanie Pogoni przez Orlen Wisłę Płock. Hmm…

Do zobaczenia za rok, przy kolejnych wkrętach ;)

[button href=”http://petronews.pl/zaglosuj-plockie-zarty-prima-aprilisowe/” align=”left”]Zobacz również: Zagłosuj na płockie żarty prima-aprilisowe[/button]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU