ADVERTISEMENT

Premiera książki Marcina Prusa podczas Memoriału Wagnera

ADVERTISEMENT

Organizatorzy Memoriału Huberta Jerzego Wagnera przygotowali niespodziankę. Podczas jedenastej edycji turnieju będzie miała miejsce oficjalna prapremiera książki odkrywającej tajemnice siatkarskiej szatni – „Wszystkie Barwy Siatkówki”.

Ta publikacja to dzieło byłego znakomitego środkowego reprezentacji Polski, a obecnie komentatora radiowego – Marcina Prusa, który pojawi się na specjalnym stoisku w Orlen Arenie podczas Memoriału. Kibice będą mogli otrzymać autograf od Prusa podczas spotkania autorskiego, które zostanie zorganizowane w sobotę,7 września.

PowiązaneTematy

„Wszystkie Barwy Siatkówki” to – jak pisze Marcin Prus – efekt obserwacji z sześcioletniej przygody z kadrą narodową. – Do tej pory nie było książki, która przedstawiałaby życie siatkarza od podszewki, z przyjemnościami i radościami, z kontuzjami, bólem i wyrzeczeniami – mówi Prus. – Chciałem przelać na papier swoje odczucia, które siedziały gdzieś głęboko. Nie zawsze można było o tym rozmawiać, zdecydowanie prościej było to opisać. Opowiada o barwnym życiu sportowca, który poświęcił się w pełni siatkówce. Dyscyplinie, którą kocha – dodał.

Podczas XI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera kibice będą mogli nie tylko kupić książkę, ale również wygrać ją w licznych konkursach. To z pewnością pozycja, którą każdy fan siatkówki powinien mieć w swojej biblioteczce!