Premiera filmu kręconego w Płocku jeszcze wiosną

REKLAMA

PowiązaneTematy

Kręcony w większości w Płocku film miał mieć premierę nieco wcześniej. Za pomocą profilu na Facebooku producenci poinformowali jednak, że premiera odbędzie się około czerwca. 

Fot. Mateusz Lenkiewicz
Fot. Mateusz Lenkiewicz

Według naszych informacji, premiera filmu „Kochaj” miała się odbyć 8 marca w NovymKinie „Przedwiośnie”. Stworzenie dobrego filmu zajmuje jednak więcej czasu. Na jakim etapie produkcji aktualnie znajduje się film?

– Jesteśmy w trakcie zgrywania postsynchronów, dodawane są dźwięki i efekty specjalne, a także kolory – zdradził nam Jarosław Ciesielski, rzecznik prasowy produkcji. – Zapewniam, że Marta Plucińska, reżyserka filmu, każdą minutę spędza w pracy. Wszyscy chcemy, żeby był jak najlepszy – dodał.

Przypomnijmy, że film „Kochaj” to polska komedia o przyjaźni, która częściowo realizowana była również w Płocku. Autorem scenariusza, jak i reżyserem, jest Marta Plucińska. Scenariusz opowiada historię ze skomplikowanego świata kobiet. „Kochaj” przedstawia historię o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które chcą poczuć romantyczny zawrót głowy… I są gotowe na każde szaleństwo – nawet na ucieczkę sprzed ołtarza.

[button link=”http://petronews.pl/producent-kochaj-macie-fajne-molo/” target=”new” color=”#dd2222″]Producent “Kochaj”: Macie fajne molo[/button]

Postsynchrony zrealizowane… jeszcze tylko zgranie dźwięku, efektów specjalnych:) i połączenie wszystkiego w jedną, spójną całość… pracujemy i do zobaczenia już w CZERWCU :)

Posted by Kochaj on 2 marca 2016