REKLAMA

Prędkość nie popłaca, szczególnie na płockich drogach [FILMY]

Kierowcy po Płocku

REKLAMA

O tym, że na drogach lepiej jechać nieco wolniej, niż za szybko, wiemy nie od dzisiaj. Udowadniają to dwa kolejne filmiki nagrane przez kierowców, jadących po Płocku.

Na kanale Stop Cham stolica Północnego Mazowsza pojawia się dość często. W 706. odcinku także – sytuację zarejestrowaną w Płocku widać w 3:38 minucie programu. Tym razem na ul. Wyszogrodzkiej kierowca z piskiem ruszył po włączeniu się zielonego światła na sygnalizatorze. Niestety, jadący z prawej strony kierowca postanowił wjechać „na późnym zielonym”, przez co o mały włos nie doszło do zderzenia.

Kolizji nie uniknęli natomiast kierowcy, którzy stali, czekając na możliwość jazdy, na ul. Wyszogrodzkiej, przed Rondem Wojska Polskiego w Płocku. Kierowca osobówki, „pan i władca szos”, postanowił w ostatniej chwili z impetem zmienić pas ruchu i… uderzył w stojące prawidłowo samochody.Tę scenę obejrzycie na początku 710. odcinka Stop Cham.

Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. hej redakcjo says:

    ten tekst szedł inaczej – Pan i Władca Polskiej Wsi – Passat w kombi TDI :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU