REKLAMA

„Prawy do lewego”… Niebezpieczna sytuacja na rondzie [FILM]

Kierowcy po Płocku

REKLAMA

Nasi czytelnicy co jakiś czas przesyłają nam filmy z płockich dróg. Jak dotychczas, w statystykach wygrywają zdecydowanie sytuacje na Rondzie Wojska Polskiego. Również tego miejsca dotyczy film, przesłany do nas przez kierowcę, który jechał ul. Wyszogrodzką.

W niedzielę wieczorem otrzymaliśmy od czytelnika film, który może być świetnym materiałem instruktażowym na kursach dla przyszłych kierowców. To klasyczny dowód na to, że na drodze trzeba być zawsze czujnym, bo nigdy nie przewidzimy, jaki manewr wykona kierowca w naszym pobliżu.

PowiązaneTematy

Tym razem oko kamery uchwyciło sytuację na ul. Wyszogrodzkiej, a dokładniej na Rondzie Wojska Polskiego. Kierowca, który jechał przed naszym czytelnikiem, nagle postanowił zjechać z prawego pasa, by skręcić w stronę ul. Tadeusza Mazowieckiego.

Na szczęście, żaden z pojazdów nie nabrał dużej prędkości, inaczej to zdarzenie mogłoby skończyć się co najmniej kolizją.Jeśli nagraliście na drogach Płocka lub powiatu płockiego sytuację, która pokazuje nieprawidłowe zachowania kierowców, prześlijcie je do nas – możecie materiał przesłać nam w wiadomości prywatnej na Facebooku lub np. na wetransfer.com i udostępnić nam link przez KONTAKT.

Jak (nie) zawracać na rondzie w Płocku? [FILM]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU