Pracodawcy – do jutra zgłoszenia na Targi Aktywności Zawodowej!

REKLAMA

Jeśli szukacie pracownika lub stażysty, skorzystajcie z oferty Płockich Targów Aktywności Zawodowej. Będzie to doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę potencjalnym pracownikom. Zapisy trwają do poniedziałku.

Miejski Urząd Pracy w Płocku wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Płocku oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie Filia w Płocku zapraszają PRACODAWCÓW do udziału w  Płockich Targach Aktywności Zawodowej, które odbędą się 12 października 2017 r. w ORLEN ARENIE w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

PowiązaneTematy

Organizatorzy zapewniają stoiska wystawiennicze oraz promocję imprezy, realizowaną na terenie miasta Płocka i okolicznych powiatów, na uczelniach oraz w instytucjach publicznych. Informacja o wystawcach zostanie również zamieszczona w kolejnym numerze biuletynu „Praca i Rozwój”, którego numer specjalny będzie poświęcony Płockim Targom Aktywności Zawodowej.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Płocka oraz Starosta Płocki.  Udział w targach jest całkowicie bezpłatny. O przyznaniu stoiska wystawienniczego decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zainteresowania zamieszczeniem informacji o firmie w biuletynie Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, należy przekazać stosowne materiały, w tym m.in.: logo w formacie JPG wraz z danymi teleadresowymi i krótką informacją o profilu działalności firmy w wersji edytowalnej.

Szczegóły pod nr tel. 24 367-18-41 lub 43 oraz na stronie internetowej urzędu: mupplock.praca.gov.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 11 września br. na adres Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, ul. 3 Maja 16 lub mailowo: oferty.pracy@mup.plock.eu.

[rhc_countdown date=”2017-10-12 10:00:00″ width=”75%” height=”75%” bgcolor=”#FCFCFC” fgcolor=”#e54e53″ thickness=”0.2″ adjust_w=”0″ adjust_h=”0″ show_labels=”1″ label_day=”DNI” label_hour=”GODZIN” label_minute=”MINUT” label_second=”SEKUND” max_days=”365″ title=”Czas do rozpoczęcia wydarzenia” message=”Wydarzenie się rozpoczęło” message_end_delay=”3″ count_to=”start”]