Praca i wasze ogłoszenia w HD

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od dwóch tygodni, zgodnie z misją społeczną portalu PlockCafe.pl, ogłoszenia pracodawców wyświetlane są na linii kas największych sklepów spożywczych na potężnych, 2-metrowych totemach LCD. Miesięcznie to około 180 tysięcy szans na zatrudnienie pracownika lub znalezienie pracy.

Ogłoszenia o pracę, które dodawane są na PlockCafe.pl, publikujemy również na monitorach LCD w sklepach PSS Zgoda. Otrzymujemy informację z różnych źródeł, że taka forma reklamy jest bardzo zauważana przez klientów, możecie więc liczyć na jej kontynuację.

Docieramy w ten sposób o wiele intensywniej do odbiorców niż jakikolwiek inny nośnik. Nic dziwnego – obraz w najwyższej rozdzielczości, dźwięk, a w dodatku nie  ruszamy spod świateł, tylko stoimy w kolejce do kasy i przy okazji szukamy nowych możliwości!

Dla wielu z nas używanie internetu w celu wyszukania informacj jest naturalną czynnością, ale zapytajcie ciocię czy babcię… Tu może być różnie.

Nie da się ukryć, że pomimo niesamowitych statystyk o zatrudnieniu i zarobkach (na Mazowszu średnia to około 3,5 tysiąca brutto, a jak wiadomo podawanie wynagrodzenia brutto to jak podawanie długości kabla od żelazka z odległością do elektrowni), jakie serwuje nam GUS, rynek pracy jest bardzo skromny. Większość pracodawców w czasach kryzysu tnie koszty gdzie się da, a znalezienie pracy, która da nam szanse rozwoju i perspektywy nie jest proste.

Lwia część zapytań dostarczana jest dzięki uprzejmości Dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy, który jest otwarty na innowacyjne technologie, pozwalające na dotarcie do zainteresowanych.

Dodatkowo, do wyświetlanych treści dodaliśmy także nowe ogłoszenia drobne, które wrzucacie na PlockCafe! Macie więc za darmo podwójną reklamę :)

Mamy nadzieję, że nasze pomysły (a ciągle pojawiają się nowe) pomogą zmienić nasze miasto i udowodnić, że

Płock Potrafi!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji