Organizatorzy XI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera podali ostateczne godziny rozpoczęcia meczów turnieju, który zostanie zorganizowany w dniach 6-8 września w płockiej Orlen Arenie.
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to w tym roku ostatni sprawdzian polskich siatkarzy przed Mistrzostwami Europy, które Polska organizuje wspólnie z Danią. To największy i najbardziej prestiżowy towarzyski turniej siatkarski na świecie. Do tej pory wzięły w nim udział 24 czołowe reprezentacje krajów pięciu kontynentów. W tym roku do Płocka przyjadą reprezentacje Polski, Holandii, Niemiec i Rosji.
Organizatorzy podali godziny rozpoczęcia meczów XI Memoriału Jerzego Wagnera. Pełen harmonogram prezentuje się następująco:
Piątek (6 września)
Mecz: Polska – Holandia 17.00
Mecz: Niemcy – Rosja 20.00
Sobota (7 września)
Mecz: Rosja – Holandia 14.30
Mecz: Polska – Niemcy 17.00
Niedziela (8 września)
Mecz: Holandia – Niemcy 12.00
Mecz: Polska – Rosja 14.30












![Zaginął mieszkaniec Płocka. Jego życie może być zagrożone! [AKTUALIZACJA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/05/Red-White-Modern-Breaking-News-Instagram-Post-4-360x180.jpg)






![„Czy studia są jeszcze potrzebne?” – młodzież ze Staszica rozmawia o przyszłości [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/05/staszic_studia-360x180.jpeg)

![Uczennice z Gąbina wśród najlepszych grafików młodego pokolenia w Polsce [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/vektor_staszic-360x180.jpeg)
![Biblioteka zaprasza do konkursu „Pokaż nam przyszłość!” [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka1-360x180.jpeg)
![Doktorat to więcej niż nauka. O ambicji, stresie i drodze po tytuł naukowy [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/wystapienia-360x180.jpeg)
![Social media to szansa czy zagrożenie? Młodzież Staszica zabrała głos [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/staszic1-360x180.jpeg)





![Wolontariusze ORLENU posadzili las w Łącku [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/orlen_las-27-360x180.jpg)




![KPS Płock z historycznym awansem. „To owoc dziewięciu miesięcy pracy” [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/05/kpspodcast-360x180.jpeg)










