REKLAMA

Poznaliśmy ceny biletów na najbliższe koncerty w amfiteatrze

REKLAMA

Ruszyła sprzedaż biletów na majowe wydarzenia w płockim amfiteatrze – Płocką Noc Kabaretową, Perfect Symfonicznie i Jubileusz Andrzeja Sikorowskiego. 

W pierwszy dzień maja rozpocznie się Płocka Noc Kabaretowa. Od 2007 roku, każdej wiosny, Płock przemienia się w stolicę polskiego kabaretu. Corocznie w płockim amfiteatrze jest komplet widzów, a przed telewizorami bawi się cała Polska. Ubiegłoroczna edycja przeszła do historii. Oglądalność widowiska oscylowała na poziome 26%. Bilety na Płocką Noc Kabaretową możemy kupić w cenie 40 i 70 złotych.

Dziesięć dni później w tym samym miejscu zagra zespół Perfect, któremu akompaniowała będzie Płocka Orkiestra Symfoniczna. Usłyszymy takie szlagiery jak „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą” czy „Niepokonani”, w niezwykłej aranżacji z zespołem imienia Witolda Lutosławskiego. Koncert odbędzie się w ramach XVI Pikniku Europejskiego w Płocku. Bilety w cenie 40, 50 i 60 złotych.W przedostatnią sobotę maja odbędzie się Jubileusz Andrzeja Sikorowskiego – poety, śpiewaka, lidera zespołu „Pod Budą”. Sikorowski jest autorem wszystkich tekstów i większości kompozycji zespołu. Poeta współpracował miedzy innymi z Marylą Rodowicz, Krystyną Prońko, Ireną Santor, Zbigniewem Wodeckim czy Danutą Rinn. „Malina”, gdyż taki pseudonim nosi artysta, obchodzi 45-lecie pracy artystycznej i 65. urodziny. Podczas tego wydarzenia zobaczymy na scenie Maję Sikorowską, Grzegorza Turnaua i Artura Andrusa. Koncert odbędzie się w ramach Dni Historii Płocka. Bilety w cenie 30, 40 i 50 złotych.

Bilety na wszystkie koncerty można zakupić w bileterii POKiS, ul. Tumska 9A.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU