REKLAMA

Poznaj różne oblicza kobiet w Przedwiośniu

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie wraz ze Stowarzyszeniem Czas Kobiety zapraszają na nowy cykl filmowy „Portret Kobiety”. Comiesięczne spotkania mają być nie tylko okazją do wspólnej wymiany spostrzeżeń, ale też szansą na promocję zdolnych, utalentowanych i przedsiębiorczych kobiet.

PowiązaneTematy

„Portret kobiety” rozpocznie się we wtorek, 16 grudnia. Cykl rozpocznie pokaz filmu „Diana”. Tuż po nim odbędzie się spotkanie z zaproszonym gościem – tym razem będzie to Iwona Wierzbicka, pomysłodawczyni cyklu. Ponadto, podczas grudniowego spotkania zorganizowano świąteczny kiermasz rękodzieła. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu, za każdym razem przewidziano emisję innego filmu.

Pierwszy film, a więc „Diana”, zostanie wyemitowany 16 grudnia o godzinie 18. Bilety kosztują 11 złotych.

Grudzień – Diana: Uwielbiana przez miliony, kochana przez jednego…Nominowana do Oscara Naomi Watts nie do rozpoznania w kolejnej znakomitej kreacji jako najsłynniejsza i najbardziej nieodgadniona kobieta końcówki XX wieku. Prawdziwa historia nieznanego romansu Księżny Diany, który trwał aż do jej tragicznej śmierci. Była podziwiana przez miliony ludzi na świecie, po śmierci stała się legendą. Jaka była naprawdę Królowa Ludzkich Serc? Śledztwo dotyczące jej wypadku, mimo, że nie rozstrzygnęło wszystkich wątpliwości zostało oficjalnie zakończone. A przecież to nie jedyna tajemnica dotycząca życia Księżny Diany. Jej domniemany romans z Dodim al-Fayedem odbił się wielkim echem w mediach. Ale czy rzeczywiście to właśnie z nim planowała spędzić resztę swojego życia? Prawdziwa historia okazuje się zupełnie inna…

PetroNews.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU