REKLAMA

Powstanie nowe boisko do siatkówki plażowej

REKLAMA

We wrześniu w Płocku powstanie nowe boisko do siatkówki plażowej i tenisa ziemnego. Ratusz wyłonił już wykonawcę. Obiekt ma powstać do 16 września.

Boisko powstanie przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Płocku przy ulicy Lasockiego 14. Obiekt w założeniu ma być nowoczesnym placem do gry w piłkę plażową z pełnowymiarowymi kortami tenisowymi. Boisko będzie zarządzane przez dyrekcję ośrodka.

W piątek, 5 lipca, ratusz podpisał umowę na wykonanie boiska. Realizacją inwestycji zajmie się warszawska firma Budoland. Koszt budowy to ponad 431 tysięcy złotych – całą kwotę pokryje budżet miasta. Inwestycja ma zostać zakończona 16 września, a jej oddanie do użytku przewidziano na 20 września. Czemu realizacja boiska plażowego, które w założeniu służyć ma głównie w wakacje, powstanie prawie miesiąc po nich?Jak tłumaczy Zespół ds. Medialnych Urzędu Miasta Płocka, nie było możliwości wcześniejszego zakończenia prac. – Pomimo dużego zaangażowania, Wydział Inwestycji i Remontów nie jest w stanie zrealizować wszystkich inwestycji w terminach oczekiwanych przez wszystkich mieszkańców Płocka – wyjaśnia Konrad Kozłowski z Zespołu ds. Medialnych. – Zakres prac koniecznych do zakończenia tej budowy sprawił, iż nie było możliwości zakończenia realizacji we wcześniejszym okresie, z uwagi na złożoność procesu inwestycyjnego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU