Powrót do Plocka

REKLAMA

Plocek.pl – przez pewien okres był bardzo poczytnym medium, który – z nieznanych lub też znanych przyczyn – przepadł w odmętach historii, niczym obietnice wyborcze polityków. W czasach, kiedy tylko jeden tytuł nadawał ton informacjom, był alternatywą z własnym rozumem, dlatego zakładając nasz pierwszy portal społecznościowy – PlockCafe – mieliśmy go za głównego konkurenta.

Niestety, serwis się rozdrobnił, domenę sprzedano, a dziennikarze poszli swoją drogą. Przez jakiś czas Plocek, niczym statek widmo wynurzał się z mgły historii, aż w końcu dopadły go nasze siły informatyczne – raz na zawsze ukierunkowując szlachetną domenę na właściwy kurs.

PowiązaneTematy

Plocek.pl – strefa handlu

Płock jest miastem, w którym biznes kuleje. To żadna nowina jeśli powiemy, że to, co nie uda się w Płocku, ma nadal wielkie szanse na samym środku Sahary. Nasze miasto to specyficzne miejsce, w którym biznes osłabiany wszechobecną polityką rodzi się w bólu, a jego życie jest od początku cięższe niż gdziekolwiek indziej.

Plocek.pl z założenia ma stać się antidotum na tę ułomność, z którą się zderzamy.
Plocek łączy w sobie handel detaliczny w ogłoszeniach, które dodajecie za darmo, z ofertami masowymi na zasadzie ofert grupowych.  Uwaga: również za darmo!
Sami ustalacie ile ofert (np. na tańsze usługi czy produkty) możecie zrealizować. Chcecie dać 5% rabatu? A może jesteście w stanie zaoferować 75%? Nic nie stoi na przeszkodzie! Każda oferta jest przecież rozpatrywana przez kupujących!

plocek_pl2

Katalog firm to nie tylko miejsce, gdzie – jak w innych portalach – macie swój wpis. Tutaj Wasz wpis to potężne narzędzie ze zdjęciami, mapą i kontaktem bezpośrednim, ale jest jeszcze coś…

twojafirma.plocek.pl

Zgadza się. Jeśli Twoja firma to Usługi Fryzjerskie A. Kowalska, to Twoja wizytówka w wersji Premium Plus jest kompletnie oddzielną stroną w domenie, np. fryzjer.plocek.pl. W dodatku Twoja strona będzie zawierać wszystkie Twoje ogłoszenia oraz oferty dla kupujących! Czy wiesz, ile kosztuje wypozycjonowanie domeny w sieci? Jak zrobić, aby po wpisaniu np. fryzjer Płock, Twoja domena była bardzo wysoko na liście? Nie martw się. My zajmiemy się wszystkim.  To jest w naszym interesie!

Kolejna wspaniała funkcja to powiadamiacz. Załóżmy, że szukasz auta lub mieszkania. Zaznaczasz interesującą cię kategorię, a serwis sam wyśle do Ciebie informację o pojawieniu się nowego ogłoszenia czy oferty w tej kategorii. Prościej już się nie da!

W XXI wieku nie mogło oczywiście zabraknąć połączenia z FB – logowanie czy zakładanie konta to u nas banał.

Poznaj Plocek.pl – dodaj ogłoszenie, ofertę lub własną firmę! Od dzisiaj PetroNews i Plocek idą jedną parą. Dołączy do nich PlockCafe oraz jeszcze jeden niezwykły serwis ;) O tym już wkrótce…

Uwaga, promocja!

Specjalnie dla naszych czytelników mamy niespodziankę. Pierwsze 30 osób, które zarejestruje się na Plocek.pl i doda ogłoszenie, otrzyma promowanie swojego ogłoszenia przez 30 dni!

Mamy też coś dla firm – pierwsze 30 otrzyma promowanie pierwszej oferty za darmo i wyróżnienie w katalogu firm przez okres 6 miesięcy! Kto pierwszy ten lepszy ;)