REKLAMA

Poważne utrudnienia w czasie półmaratonu

REKLAMA

Jak poinformował ratusz w oficjalnym komunikacie, w związku z Półmaratonem Dwóch Mostów, który będzie odbywał się w Płocku w niedzielę, będzie dochodziło do poważnych utrudnień w ruchu. Tego dnia na drugą stronę Wisły łatwiej będzie się dostać przez Most Solidarności.

PowiązaneTematy

Maratończycy wystartują ze Starego Rynku o godz. 10, ale utrudnień w ruchu można się spodziewać od samego rana, nawet do godz. 15. Bieg odbywać się będzie ulicami: Teatralną, Pl. Narutowicza, Mostową i po pętli: Most im. Legionów Piłsudskiego – Kolejowa – Rondo Lajourdie – wał przeciwpowodziowy – Most Solidarności (ścieżka rowerowa) – Grabówka – Norbertańska – Mostowa – (dwa okrążenia), Plac Narutowicza, Teatralna, Małachowskiego – Meta na Starym Rynku.

W rejonie Starego Rynku, starego mostu i Grabówki utrudnienia będą występowały w godz. 10 -13. W tym czasie przewidywane są czasowe zamknięcia ulic. Z ruchu pojazdów będzie wyłączony Most im. Legionów Piłsudskiego oraz ścieżka rowerowa na Moście Solidarności. Podczas zawodów w strategicznych punktach komunikacyjnych (skrzyżowania na trasie biegu i w jego bezpośrednim oddziaływaniu) ruchem będą kierowali policjanci i uprawnione do tego osoby. Będzie dochodziło do całkowitego wstrzymywania ruchu lub ruchu wahadłowego w uzasadnionych przypadkach.Urząd miasta apeluje do kierowców, aby nie parkowali swoich aut na ul. Małachowskiego i na Starym Rynku od godz. 18 w sobotę 14 września.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU