REKLAMA

Potrącił 8-letnią dziewczynkę. Wcześniej spożywał alkohol…

REKLAMA

Do dwóch wypadków i 19 kolizji doszło w miniony weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego. Nie zabrakło nietrzeźwych kierowców i kradzieży.

Pierwszy z wypadków, o czym informowaliśmy, miał miejsce w piątek, 15 czerwca, w Bielsku.

PowiązaneTematy

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 49-letni mieszkaniec powiatu płockiego, kierujący samochodem volkswagen golf, podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem peugeot partner, 48-letniej mieszkance powiatu sierpeckiego – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierująca peugeotem i jej pasażerka doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala. Pasażerka w stanie ciężkim. Nie mam bliższych informacji, dotyczących jej obrażeń – wyjaśnia rzecznik.

Dachowanie auta. Uwięziona jedna osoba

W sobotę natomiast, 16 czerwca, w Drobin miało miejsce potrącenie dziewczynki.– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ford focus, potrącił 8–letnią dziewczynkę, która nagle wybiegła na ulicę pod nadjeżdżający pojazd. Kierujący samochodem był po spożyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,21 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje Krzysztof Piasek.

Policja nie ma informacji, aby obrażenia dziewczynki zagrażały jej życiu.

Jak co weekend, na drogach nie zabrakło nietrzeźwych kierowców. Tym razem aż czterech zostało zatrzymanych w Płocku, na ul.: Grabówka, Walecznych, Jachowicza i Kutnowskiej.

15 czerwca w Płocku przy ul. Portowej doszło natomiast do kradzieży artykułów spożywczych o wartości ok. 630 zł na terenie marketu. Sprawca został zatrzymany przez ochronę i przekazany policji.

W niedzielę, 17 czerwca, w Płocku przy al. Armii Krajowej ktoś uszkodził samochód skoda octavia, poprzez porysowanie karoserii auta. Wartość strat to ok. 5,5 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU