REKLAMA

Wypadek seniorów spod Płocka. Dwie osoby nie żyją

REKLAMA

Dwie ofiary śmiertelne i 16 osób rannych – to dotychczasowy bilans wypadku autokaru, do którego doszło w poniedziałkowy poranek w Konstantynowie (woj. kujawsko-pomorskie). Jak informuje policja, podróżujący to członkowie koła seniorów spod Płocka.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że do wypadku doszło 18 czerwca pomiędzy godziną 7 a 8 rano. Autobus, który przewoził seniorów spod Płocka do Gdańska, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i przewrócił się do rowu.

PowiązaneTematy

W wyniku zdarzenia dwie osoby zginęły, wiadomo, że są to dwie kobiety, w wieku 64 i 65 lat. Z 50 podróżujących, szesnaście  osób zostało również rannych, wśród nich są osoby z ciężkimi obrażeniami. Część została już przetransportowana do szpitali, w tym do Bydgoszczy, Płocka czy Torunia.

Na miejsce przyleciały śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga nr 91, która łączy Gdańsk z Łodzią, jest zablokowana.– Nie podajemy na tę chwilę z jakiej miejscowości są uczestnicy tego zdarzenia – powiedziała nam mł. asp. Marta Białkowska-Błachowicz, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Aleksandrowie Kujawskim. – Utrudnienia mogą potrwać co najmniej kilka godzin – dodała.

Mamy potwierdzenie, że podróżującymi byli członkowie koła seniorów z Bodzanowa (powiat płocki).

Dla rodzin poszkodowanych została uruchomiona specjalna infolinia: (52) 587-27-79.

Fot. Państwowa Straż Pożarna

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Anonim says:

    Mieszkańcu Bodzanowa o okolic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU