REKLAMA

Dachowanie auta. Uwięziona jedna osoba

REKLAMA

O poważnym zdarzeniu, do którego doszło w Bielsku, poinformowała nas czytelniczka. Według jej relacji, dachowało auto, które wpadło na parking sklepu.

– Jest poważny wypadek przed sklepem Mila w Bielsku – napisała do nas 15 czerwca około godziny 19.20 czytelniczka. – Auto dachowało i wpadło na samochód stojący na parkingu przed sklepem. Z auta wycinana była jedna osoba – wyjaśniała.

Sprawdziliśmy tę informację w Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.– Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 17.12 – potwierdził dyżurny PSP w Płocku. – Dachowało auto, jedna osoba była uwięziona, dlatego konieczna była pomoc straży pożarnej. Osoba została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, działania na miejscu jeszcze trwają – poinformował nas dyżurny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. nick says:

  Ciekawe zdjęcie z Google . Mila jest ciut wcześniej jadąc od Płocka ( to tam gdzie złocą się zboża na jeszcze wtedy parafialnym polu ) , Polo marketu oczywiście dawno nie ma ( bo to właśnie Mila ) , no droga wygląda też inaczej , Zrobiono blisko 1,5 m próg skarpy ( ale zapomniano o barierach ochronnych ) , zapominając że auta nie skacza telemarkiem Itp , itd.

 2. Polak says:

  Tak kończy się kierowanie i pisanie komentarzy pod publikę przez kobiety

  • A says:

   Skąd pewność, że pisała coś podczas kierowania? Jeśli nie zna się faktów, lepiej nie dodawać komentarzy „pod publikę”

 3. Pan Pan says:

  Rok 2012 nie mili

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU