REKLAMA

We wtorek może nie działać sygnalizacja na rondzie!

REKLAMA

W najbliższy wtorek może nie działać sygnalizacja świetlna na rondzie Wojska Polskiego. Związane jest to z koniecznością naprawienia skrzynki z przyłączem elektrycznym, uszkodzonej podczas wypadku drogowego.

Jak ostrzega Urząd Miasta Płocka, we wtorek, 19 czerwca, może nie działać sygnalizacja świetlna na rondzie Wojska Polskiego.

PowiązaneTematy

– O godzinie 8 rano pracownicy Energi zaczną wymianę skrzynki z przyłączem energetycznym, które zapewnia działanie sygnalizacji na rondzie – mówi Hubert Woźniak z płockiego ratusza. Jak tłumaczy, skrzynka została uszkodzona przez samochód w czasie wypadku drogowego.

Zapewnia, że pracownicy Energi mają doświadczenie w takich operacjach i planują na czas wymiany przyłącza uruchomić agregat prądotwórczy, dzięki któremu sygnalizatory powinny nadal działać.– Istnieje jednak ryzyko, że urządzeń sterujących światłami nie uda się uruchomić. Wówczas od godz. 8 do maksymalnie godz. 16 sygnalizacja na rondzie Wojska Polskiego nie będzie działać.

Apelujemy więc o ostrożną jazdę i uwagę na drodze.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Plocczanin says:

    Ale tam jutro będzie kabaret nawet ze światłami wjeżdżają na czerwonym. Policja powinna ruchem kierować dla bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU