REKLAMA

Potrącenia rowerzystów. Obydwaj trafili do szpitala

REKLAMA

Miniona doba przebiegła w Płocku względnie bezpiecznie. Policja odnotowała 2 wypadki w powiecie, łącznie 4 kolizje (3 w mieście, 1 w powiecie) oraz doprowadziła 9 osób do izby wytrzeźwień. Funkcjonariusze nie odnotowali tym razem przypadku zatrzymania nietrzeźwego kierowcy.

Wczoraj, 7 września, w Siecieniu k. Płocka, doszło do zderzenia samochodu audi z rowerem. Policjanci będący na miejscu ustalili wstępnie, że kierujący rowerem 88-letni mieszkaniec powiatu płockiego, wykonując manewr skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu, jadącej z przeciwnego kierunku kobiecie, kierującej audi. W wyniku zdarzenia, rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

PowiązaneTematy

Również wczoraj, 7 września, w Gąsewie (gm. Bodzanów) samochód osobowy marki Ford, potrącił 77-letniego rowerzystę. Z obrażeniami ciała został on przewieziony do szpitala.W nocy z 6 na 7 września na ul. Czwartaków w Płocku, złodziej usiłował ukraść auto marki Honda Civic. Kradzież ta nie doszła jednak do skutku, a uszkodzony pojazd pozostał na parkingu.

Tej samej nocy, czyli z 6 na 7 września, w Płocku na ul. Piaska złodziej ukradł kołpaki od samochodu marki Toyota.