REKLAMA

Poseł Mariusz Błaszczak odwiedzi Płock i Gostynin

REKLAMA

W sobotę, 15 marca, Płock odwiedzi przewodniczący klubu parlamentarnego PiS, Mariusz Błaszczak. Poseł wystąpi w auli Politechniki Politechniki Warszawskiej, a następnie w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie.

Spotkanie odbędzie się w auli Politechniki Politechniki Warszawskiej przy Al. Jachowicza 2 o godz. 14, a także w Gostyninie, w Miejskim Centrum Kultury przy ulicy 18. Stycznia 2 (godz. 17). Tematem rozmów z posłem będą sprawy bieżące. Spotkania organizują lokalne koła Prawa i Sprawiedliwości.

Mariusz Błaszczak od sierpnia 2010 roku jest przewodniczącym klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. W marcu 2009 roku został rzecznikiem prasowym KP PiS, a w marcu 2007 roku mianowano go na członka Rady Ministrów. Błaszczak w latach 2002-2004 pełnił funkcję zastępcy burmistrza warszawskiej dzielnicy Wola, natomiast w grudniu 2004 roku powołano go na stanowisko burmistrza Śródmieścia.Poseł ukończył historię na Uniwersytecie Warszawskim, dodatkowo Krajową Szkołę Administracji Publicznej oraz studia podyplomowe – Samorząd Terytorialny i Rozwój Lokalny oraz Zarządzanie w Administracji. Odbył staż w Irlandii. Należał do Niezależnego Zrzeszenia Studentów, Stowarzyszenia Katolickiej Młodzieży Akademickiej i Porozumienia Centrum.

Piotr Mrówka
Współpraca: MS

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU