REKLAMA

Pomóż spełnić dziecięce marzenia. Licytuj i wygrywaj super gadżety

REKLAMA

WOPR i MZGM postanowili po raz kolejny pomóc dzieciom. Organizują licytacje, w których do wygrania są cenne nagrody, m.in. koszulka podpisana przez Marcina Różalskiego czy czapka i koszulka z podpisem Michała Kwiatkowskiego. Dochód z licytacji zostanie przekazany na prezenty oraz dofinansowanie wyjazdu w góry dla dzieci z fundacji FM Pomagamy Dzieciom.

Zbliża się wspaniały czas świąt Bożego Narodzenia. W polskiej tradycji to jedne z najpiękniejszych i najważniejszych dni w roku, kiedy przeżywamy głębokie uduchowienie, a więzi międzyludzkie stają się wyjątkowo mocne. Święta Bożego Narodzenia to również wspaniały i wyjątkowy czas dla dzieci, bo właśnie wtedy powinny spełniać się ich marzenia.

Dlatego też Płocki WOPR wraz z zaprzyjaźnioną firmą MZGM-TBS Sp. z o. o. po raz kolejny jednoczą siły i organizują licytację wspaniałych gadżetów, z której dochód zostanie przeznaczony dla tych wszystkich małych płocczan, których dziecięce marzenia mogą nie spełnić się w świątecznym czasie.

– Zapraszamy do udziału w licytacji wszystkich tych, którym nie jest obojętny uśmiech szczęśliwego dziecka. Za ten gest, dla Was również znajdą się drobne upominki – zachęcają organizatorzy akcji.

W tym roku będzie można wylicytować:

  • koszulkę przekazaną przez Marcina Różalskiego, wraz z jego autografem,
  • czapkę oraz koszulkę przekazaną przez Rafała Sonika, wraz z jego autografem,
  • czapkę i koszulkę przekazaną przez Michała Kwiatkowskiego, wraz z jego autografem,
  • oryginalną koszulkę wraz z autografami piłkarzy nożnych Wisły Płock,
  • oryginalną piłkę z autografami piłkarzy ręcznych Wisły Płock wraz z Mistrzowską Kartą Klubową Orlen Wisła Płock.
  • książkę pt. „110 % Poznaj Prawdziwe Oblicze Sportu- Poczuj Smak Zwycięstwa” z autografem Rafała Sonika. Książka „110 % Poznaj Prawdziwe Oblicze Sportu- Poczuj Smak Zwycięstwa” to opowieść o trzynastu wybitnych polskich sportowcach, którzy stali się legendą: Karol Bielecki, Bartłomiej Bonk, Zbyszek Bródka, Mateusz Kusznierewicz, Tomasz Majewski, Rafał Majka, Zofia Noceti-Klepacka, Natalia Partyka, Katarzyna Rogowiec, Rafał Sonik, Anita Włodarczyk , Maja Włoszczowska, oraz Andrzej Wrona. W szczerych rozmowach zdecydowali się opowiedzieć historie, o których nigdy nie mówili w mediach, zdradzić tajemnice swoich sukcesów.

Kwota uzyskana z licytacji zostanie przeznaczona na paczki świąteczne dla dzieci, a co najważniejsze, na częściowe pokrycie kosztów wyjazdu w góry podopiecznych Fundacji Portal FM Pomagamy Dzieciom.– Podkreślić należy, że dla części z nich będzie to spełnienie marzenia ich życia, ponieważ nigdy nie byli w górach! Zapraszamy wszystkich ludzi wielkiego serca do udziału w licytacji – mówią organizatorzy licytacji.

Licytacje znajdziecie pod tym LINKIEM.

Szczegółowych informacji na temat akcji udziela biuro WOPR Płock, ul. Wyszogrodzka 1A (wjazd od Ułańskiej), tel. 24 262-92-28, kom. 519-873-173, e-mail: biuro@woprplock.pl.

Licytacja trwać będzie do 22 grudnia 2017 r. Darowizny i opłaty za wylicytowane gadżety można wpłacać na numer rachunku bankowego Bank PKO S.A. 10 1240 3174 1111 0010 4296 6918 z dopiskiem „Spełniamy Świąteczne Marzenia”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU