REKLAMA

Polish Hip-Hop Festival – mamy PRO8L3M !

REKLAMA

PRO8L3M, to kolejna gwiazda tegorocznego Polish Hip-Hop Festival, ujawniona właśnie przez organizatorów, która rapowymi bitami wzmocni letni weekend, przełomu lipca i sierpnia, na nadwiślanej plaży.

PRO8L3M, czyli Oskar i DJ Steez, stworzyli duet, znany przede wszystkim z wydania znakomitej „podziemnej” EP-ki “C30-C39”, czyli płyty, która ze względu na ilość zamieszczonych utworów, nie jest już singlem, ale też nie jest jeszcze albumem długogrającym (longplayem). Sam tytuł zaś powinien być kojarzony przez koneserów gier umysłowych, gdyż oznacza po prostu skrót tzw. gambitu królewskiego – najbardziej znanego na świecie otwarcia szachowego.

Fani stylu bardzo chętnie sięgają po krążek “C30-C39” , gdyż w ich ocenie nasączają go hektolitry oldschoolowego klimatu, w którym łatwo da się wyczuć uliczny korzeń. Prosty, garażowy, dudniący bit, z ciętym, szarpiącym dusze młodych ludzi wokalem, przeplatany wstawkami elektronicznymi. Dodatkowa doza świeżości, przemycana z nowoczesnych trendów muzycznych, pozwala swobodnie płynąć i utożsamiać się z jego treścią nawet najmłodszemu pokoleniu, wyrastającemu już na aktualnej fali hip-hopu. Znawcy muzyczni nie bez powodu więc określają płytę największym objawieniem polskiego podziemia hip-hopowego 2013 roku.Dlatego nie dziwi fakt, że organizatorzy postanowili urozmaicić tegoroczny festiwal dodatkowym PRO8L3Mem, który wraz z innymi tuzami gatunku, pojawi się w Płocku. Jest zatem więcej niż pewne, że w dniach 31.07-01.08 letnia plaża nad Wisłą wypełni się dźwiękami któregoś z utworów, pochodzących właśnie z EP-ki “C30-C39”.

Fani hip-hopowych bitów już teraz przejawiają spore zainteresowanie zakupem biletów w przedsprzedaży.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Kermit says:

    Rap na poziomie gimnazjum. Muza jak z Magix Music Maker 2012 a słowa jak z ostatniej strony zeszytu dyslektyka. Tylko flow z dupy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU