REKLAMA

Policji uciekł skazaniec. Mężczyzna przewożony był do sądu w Łowiczu

REKLAMA

Marcin Wojciechowski, 25-latek skazany za kradzieże, uciekł policjantom. Skazaniec przewożony był z zakładu karnego w Płocku do sądu w Łowiczu. Mężczyzna odepchnął jednego z pilnujących go policjantów i uciekł. Funkcjonariusze go nie dogonili.

PowiązaneTematy

Zbieg odsiadywał wyrok w płockim więzieniu. Wojciechowski usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co skazano go na pozbawienie wolności. Z więzienia miał wyjść dopiero w 2016 roku. Mężczyzna uciekł. Jak udało nam się dowiedzieć, 25-latek był przewożony z Płocka do sądu w Łowiczu w miniony wtorek. To tam miała odbyć się sprawa z jego udziałem. Tuż po procesie mężczyzna odepchnął jednego z policjantów i uciekł. Policjanci nie zdołali go dogonić.

Funkcjonariusze od wczoraj szukają, lecz szczegóły akcji – w trosce o dobro śledztwa – nie są podawane. Sprawą zajęła się prokuratura w Łodzi, która zdradziła, że sprawdzane są wszystkie miejsca, w których mężczyzna może przebywać. Policjanci proszą o pomoc w jego odnalezieniu. Uciekinier jest niskiego wzrostu, ubrany był w ciemną kurtkę typu moro. Prawdopodobnie ma na sobie kajdanki.Osoby, które widziały opisanego człowieka – jego zdjęcie publikujemy poniżej – proszone są o kontakt z policją.

Marcin-Wojciechowski

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU