REKLAMA

Pojedynek z mistrzami Chorwacji w ORLEN Arenie. Mamy zaproszenia!

REKLAMA

 

PowiązaneTematy

Już w czwartek – 15 grudnia o godz. 20.45, ORLEN Wisła Płock zmierzy się z Mistrzami Chorwacji! Spotkanie Nafciarzy z HC PPD Zagreb będzie ostatnim meczem płockiej drużyny w 2022 roku. Po wygranej z Łomżą Industria Kielce apetyty kibiców są rozbudzone – jaki będzie wynik tego spotkania?

Przekonają się o tym na pewno nasi czytelnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe i prześlą do nas zgłoszenie. Dzięki uprzejmości PKN ORLEN, mamy aż 25 podwójnych zaproszeń na to spotkanie.

Pytanie: W którym roku powstał męski klub piłki ręcznej z Chorwacji, z którym 15 grudnia br. zmierzy się ORLEN Wisła Płock? Podpowiemy, że chodzi o początek klubu, a nie funkcjonowanie pod obecną nazwą.Na wasze odpowiedzi czekamy dzisiaj – podwójne zaproszenia przekażemy pierwszym 25 osobom, które prześlą prawidłową odpowiedź na adres: konkurs@petronews.pl. Informację o wygranej i sposobie odebrania biletów przekażemy drogą mailową.

Klauzula informacyjna (RODO)
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znane jako „GDPR” lub „RODO”).
1. Administratorem danych osobowych jest Sentra Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Płocku przy pl. Stary Rynek 5 lok. 4, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, pod nr: KRS – 0000673409, NIP – 7743234064, REGON – 367039420. Adres e-mail: redakcja@petronews.pl.
2. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie dla celu organizacji i przeprowadzenia konkursu. 
3. Każdy uczestnik, który prześle zgłoszenie do konkursu, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu jego realizacji.
4. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane.
5. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem: przypadków przewidzianych przepisami prawa.
6. Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
7. Uczestnicy posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
8. Uczestnicy mają prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
9. Dane uczestników nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
10. Do udziału w konkursie niezbędne jest podanie wyłącznie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłana informacja o wygranej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU