REKLAMA

Płockie rondo na „Stop chamstwu na drodze” [FILM]

REKLAMA

„Stop Cham” na kanale YouTube to profil, którego celem jest pokazywanie niebezpiecznych lub bezczelnych czy nieodpowiedzialnych zachowań kierowców. W ostatnim odcinku dwukrotnie mogliśmy zobaczyć sytuacje z Płocka.

Piętnowanie łamania przepisów ruchu drogowego oraz pokazywanie niebezpiecznych sytuacji na polskich drogach – to założenia kanału pn. „Stop Cham”. W odcinku wyemitowanym 11 listopada znalazły się dwie sytuacje z Płocka.

PowiązaneTematy

Pierwsza z nich (4:52) pokazuje dobrze znane wszystkim płocczanom Rondo Wojska Polskiego. Włącza się zielone światło, kierowca rusza i… z lewej strony wjeżdża na jego pas auto, które ma dla swojego pasa ruchu czerwone światło. Do zdarzenia, zgodnie z informacją na kamerze, doszło 7 listopada br.Drugie ze zdarzeń miało miejsce na Al. Jachowicza (6:07). Widać tam, jak kierowca, chcąc zdążyć przed nadjeżdżającymi pojazdami, ewidentnie nie dostosował prędkości ani do manewru skrętu w lewo, ani do warunków panujących na drodze i stracił w pewnym momencie panowanie nad kierownicą. Samochodem dość mocno zarzuciło na boki, ostatecznie jednak udało się wyprowadzić pojazd. Niemniej, bezsprzecznie było to stworzenie zagrożenia dla innych jadących aut.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą, nie tylko po to, żeby nie znaleźć się na kanale Stop Cham…

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Kamil Nowak says:

    Naprawdę bardzo straszne rzeczy się znalazły z tego Płocka…. Hahaha naprawdę niebezpiecznie to wszystko takie żeby wrzucać na stop cham. No jesteście wszyscy zajebisci kierowcy że nikomu nigdy nikt nie wyjechał. Pozdrawiam chamów z Płocka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU