“Planeta singli” – najnowsza komedia polska w reżyserii Mitji Okorna. Polecana na walentynki, właśnie króluje w NovymKinie “Przedwiośnie”. Jak ocenia ten film nasza czytelniczka? Zapraszamy na “Płockie recenzje”.

Fabuła

planeta_singli1Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez Internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału.

Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk), Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Napisz recenzję i wygraj bilety do NovegoKina “Przedwiośnie”!

Wasza recenzja

 • Dawno nie oglądałam tak dobrego filmu, który trzymał poziom przez cały seans. Dużo humoru (cała sala wybuchała gromkim śmiechem), chociaż był i moment wzruszenia. Gra aktorska na bardzo dobrym poziomie.

  Film zaskakuje rewelacyjnymi dialogami, które doprowadzają widza do łez i zostają na dłużej w pamięci. Dużo ciepła, przyjaźni oraz miłości.

  Jest to super film na rodzinny wypad, koleżeński oraz dla zakochanych, po prostu dla każdego. Film od 12 do 101 lat. Gwarantuje ponad dwie godziny świetnej zabawy i dobrego humoru.

  Jeśli lubicie się śmiać, polecam gorąco!

  Marta

Nasza ocena

9.3 Świetna komedia

Super film na rodzinny wypad, koleżeński oraz dla zakochanych, po prostu dla każdego. Film od 12 do 101 lat. Gwarantuje ponad 2 godziny świetnej zabawy i dobrego humoru.

 • SCENARIUSZ 9
 • GRA AKTORSKA 10
 • EFEKTY 8
 • MUZYKA 10
 • Oceny użytkowników (5 Głosów) 8.4

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji