REKLAMA

Płockie firmy dostają mocne wsparcie!

REKLAMA

Wiemy jak wygląda codzienność małych i jeszcze mniejszych firm. Codzienna walka o przetrwanie w dżungli przepisów, pośród konkurencji, która ignoruje etykę i przedzieranie się poprzez zatory finansowe odbiorców. Prowadzenie własnej firmy to survival. Bywają jednak momenty jaśniejsze…

Od początku naszej działalności jesteśmy medium, które wspiera przedsiębiorczych płocczan. W ubiegłym roku otrzymaliśmy nawet odznaczenie z rąk ówczesnego ministra gospodarki. W tym roku, od ponad 3 miesięcy prowadzimy pewne działania, którymi staramy się osłodzić życie lokalnych przedsiębiorców, promując ich firmy CAŁKOWICIE ZA DARMO!

[sabai-directory-slider]

Można oczywiście powiedzieć:

„Ale to nie to samo co reklama w gazecie, na ekranach LCD, artykuł sponsorowany czy baner w sieci”. Tak – zgadzamy się z tym. Powyższe nośniki są naszym źródłem przychodu i – jak w życiu bywa – najlepsza jakość idzie w parze z ceną (u nas na szczęście umiarkowaną). Jednak dla osób, które liczą każdą złotówkę, proponujemy rozwiązanie całkowicie za darmo – nie jest aż tak skuteczne i tak szybkie, ale na pewno nie musisz nic inwestować.

Można więc zapytać, kto to zobaczy?W ciągu tygodnia minimum około 500 osób odwiedza każdą nową wizytówkę, którą tutaj zamieszczacie. Losowo firmy pojawiają się przy każdym publikowanym artykule, a jeśli jest ich np. 15 w ciągu dnia i każdy wpis przeczyta tylko 3 tys. czy 4 tys. osób, czasami tych samych, czasami innych? Nie każdy akurat potrzebuje Twoich usług, ale w efekcie – po miesiącu – nawet „najsłabszy” wynik klikalności w wizytówkę oscyluje w okolicach 1000 odwiedzin. Rekordziści mają o kilkaset procent lepszy wynik.

Jeśli uważasz, że minimum 500 osób, które pozna Twoją firmę za darmo przez Internet w tydzień to źle – no cóż… Wtedy pozostaje baner.
Taki wynik wyrobisz w jedno popołudnie na naszym portalu poprzez reklamę płatną, ale zapłacisz około 15 zł.

To skomplikowane?

Nie, jeśli znasz swój adres i możesz dodać dwa zdania o swojej firmie. Musisz też dysponować logotypem lub zdjęciem. I już. Nie zajmie Ci to więcej niż 3 minuty. Po prostu kliknij przycisk, wypełnij formularz i już! Po akceptacji, Twoja firma nie tylko staje się widoczna w sieci, ale też zdecydowanie prościej ją znaleźć, dzięki naszej wysokiej pozycji w Google. Zapraszamy!

[sabai-directory-add-listing-button]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU