Wiemy jak wygląda codzienność małych i jeszcze mniejszych firm. Codzienna walka o przetrwanie w dżungli przepisów, pośród konkurencji, która ignoruje etykę i przedzieranie się poprzez zatory finansowe odbiorców. Prowadzenie własnej firmy to survival. Bywają jednak momenty jaśniejsze…

Od początku naszej działalności jesteśmy medium, które wspiera przedsiębiorczych płocczan. W ubiegłym roku otrzymaliśmy nawet odznaczenie z rąk ówczesnego ministra gospodarki. W tym roku, od ponad 3 miesięcy prowadzimy pewne działania, którymi staramy się osłodzić życie lokalnych przedsiębiorców, promując ich firmy CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Można oczywiście powiedzieć:

“Ale to nie to samo co reklama w gazecie, na ekranach LCD, artykuł sponsorowany czy baner w sieci”. Tak – zgadzamy się z tym. Powyższe nośniki są naszym źródłem przychodu i – jak w życiu bywa – najlepsza jakość idzie w parze z ceną (u nas na szczęście umiarkowaną). Jednak dla osób, które liczą każdą złotówkę, proponujemy rozwiązanie całkowicie za darmo – nie jest aż tak skuteczne i tak szybkie, ale na pewno nie musisz nic inwestować.

Można więc zapytać, kto to zobaczy?

W ciągu tygodnia minimum około 500 osób odwiedza każdą nową wizytówkę, którą tutaj zamieszczacie. Losowo firmy pojawiają się przy każdym publikowanym artykule, a jeśli jest ich np. 15 w ciągu dnia i każdy wpis przeczyta tylko 3 tys. czy 4 tys. osób, czasami tych samych, czasami innych? Nie każdy akurat potrzebuje Twoich usług, ale w efekcie – po miesiącu – nawet “najsłabszy” wynik klikalności w wizytówkę oscyluje w okolicach 1000 odwiedzin. Rekordziści mają o kilkaset procent lepszy wynik.

Jeśli uważasz, że minimum 500 osób, które pozna Twoją firmę za darmo przez Internet w tydzień to źle – no cóż… Wtedy pozostaje baner.
Taki wynik wyrobisz w jedno popołudnie na naszym portalu poprzez reklamę płatną, ale zapłacisz około 15 zł.

To skomplikowane?

Nie, jeśli znasz swój adres i możesz dodać dwa zdania o swojej firmie. Musisz też dysponować logotypem lub zdjęciem. I już. Nie zajmie Ci to więcej niż 3 minuty. Po prostu kliknij przycisk, wypełnij formularz i już! Po akceptacji, Twoja firma nie tylko staje się widoczna w sieci, ale też zdecydowanie prościej ją znaleźć, dzięki naszej wysokiej pozycji w Google. Zapraszamy!

Dodaj Firmę

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Plocki Styl

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…