REKLAMA

Płockie Dni Fantastyki już w listopadzie

REKLAMA

Przed nami XII edycja Elgaconu, czyli płockich dni fantastyki. Impreza dla fanów gier i historii odbędzie się 12 i 13 listopada.

W tym roku motywem przewodnim wydarzenia będą czarownice, klątwy i zjawiska nadprzyrodzone. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tegoroczna edycja została podzielona na wiele różnych bloków tematycznych. Odbędą się prelekcje oraz panele uczestników konwentu, dotyczące literatury fantastycznej, filmów i seriali, gier wszelkiego rodzaju (od gier planszowych i karcianych, przez gry RPG i larpy, aż po gry video), mangi i anime, a także spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz konkursy z nagrodami.

Ponadto, przez cały czas trwania konwentu funkcjonować będą dwa bloki programowe: games room oraz art room. W tym pierwszym, będzie można za darmo wypożyczyć jedną z ponad setki gier planszowych, aby następnie zagrać wraz ze znajomymi lub rodziną. Z kolei w art roomie można spokojnie usiąść między kolejnymi punktami programu i odpocząć przy rysowaniu.Organizatorem Elgaconu jest Płocki Klub Fantastyki Elgalh’ai. W tym roku wydarzenie odbędzie się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku przy ulicy Czwartaków 6.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU