REKLAMA

Płocki szef kuchni w nowym programie telewizyjnym. Emisja już dzisiaj!

REKLAMA

„Zamiana szefów kuchni” to nowy program emitowany na kanale Food Network. W jednym z odcinków, który emitowany będzie 12 listopada, pojawi się szef kuchni z płockiego baru.

Założenie programu oparte jest na popularnej koncepcji zderzenia ze sobą dwóch światów. Podobny format mamy np. w programie „Zamiana żon” czy „Damy i wieśniaczki”. W tym przypadku jednak to dwóch szefów kuchni z różnych kulinarnych światów zamienia się miejscami na jeden dzień.

PowiązaneTematy

– Czym różni się praca szefa kuchni w eleganckim bistro od tej w dużym zajeździe czy jadłodajni? Wystarczy umieć gotować a reszta sama się ułoży? W nowym programie rzuciliśmy wyzwanie dwóm szefom kuchni z różnych kulinarnych światów i zamieniliśmy ich miejscami na jeden dzień! Jak poradzą sobie w nowej rzeczywistości? Czy zdołają podołać wszystkim wyzwaniom? Zapowiada się prawdziwe show! – zapowiadają producenci programu.

Pierwszym odcinek cyklu już za nami – wystąpił w nim Andrzej Polan – znany szef kuchni, który zamienił się miejscami z kucharzem z Zambrowa, Andrzejem Truchelem.W odcinku emitowanym 12 listopada o godz. 21.45 na Food Network i platformie Player.pl zobaczymy natomiast szefa kuchni płockiego Baru Mlecznego, który mieści się przy ul. Tumskiej 13. O tym, jak sobie poradzi w nowej roli, przekonamy się już dzisiaj, ale jak zapowiada szef „Będzie grubo”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU